Direct Connect Manuālis Tējkannām
Kā nokonfigurēt DC++ pirms pievienošanās serverim?


Uz sākumu

Konfigurācija notiek nospiežot uz apakšējā bildē redzamās ikonas.Mēs nonākam sadaļā "General":Ailītē Nick mēs ierakstam savu vārdu jeb pseidonīmu. Vārdam obligāti jāsākas ar burtu, izņēmums ir tikai tad, ja vēlies pirms sava vārda kvadrātiekavās ierakstīt valsti apzīmējošus burtus. Piemēram: [LV]Benvenuto
E-mailu ierakstīt nav obligāta prasība.
Description ailītē jāraksta pēc idejas būtu tas, kas sastopams tavā šārē. Piemēram: games, soft, xxx un tā tālāk. Šo sadaļu obligāti nav jāizpilda un tur pat drīkst ierakstīt kaut kādu muļķīgu rindiņu (tā kā tas redzams bildē).
Connection ir obligāti jānorāda. Tur parādās tavs interneta pieslēguma veids. Ja tu nezini kāds ir tavs pieslēgums, tad paprasi mammai vai arī samelo, bet ailīte nedrīkst palikt tukša.
Lai pareizi nokonfigurētu Connection Settings tev no kāda jāuzzin vai tu esi aiz firewall vai neesi. Ja tu esi aiz firewall, tad noteikti liec Passive, bet ja tu aiz firewall neesi vai arī pats konfigurē savu firewall, tad tev jāieraksta sava IP adrese un ports. Ports parasti būs 1412, bet savu ip adresi tev nāksies uzzināt pašam. Ja tu neesi pārliecināts kā īsti ar tevi ir, tad labāk liec Passive.

Mēs nonākam sadaļā "Downloads":Šeit mūs interesē tikai ailīte Default download directory - tā būs direktorija, kurā tiks saglabāti visi tie faili, kurus mēs nokopēsim no citiem.

Mēs nonākam sadaļā "Sharing":Šeit mēs varam izvēlēties kuras direktorijas nošārēt (piedāvāt citiem to saturu). Lai to izdarītu, mums jāspiež Add Folder.
Upload Slots ir vieta, kur jānorāda cik cilvēku uzreiz varēs no mums kopēt failus. Respektīvi, slotu skaits. Mans tev ieteikums: neliec mazāk par trīs, citādi var gadīties, ka tevi izmet no huba. Atceries: ja tu sēdi divos hubos, slotu skaitam jābūt 6, ja trijos, tad 9 un tā tālāk.

Pārējās sadaļās ir citas detaļas, kuras nav vajadzīgs konfigurēt, ja vienkārši vēlies pieslēgties serverim.

www.eradio.lv