Direct Connect Manuālis Tējkannām
Kā strādāt ar Download Queue?


Uz sākumu

Download Queue ir vieta, kur tiek parādīti visi downloadi, kas patreiz notiek kā arī saglabāta informācija par tiem failiem, kurus tu reiz esi pieprasījis, bet neesi līdz galam nokopējis. Šim logam vienmēr jābūt atvērtam, jo tur nāksies rīkoties daudz un dikti. Zemāk bildē var apskatīt kā izskatās šis Download Queue logs.DC lieliska iespēja ir kopēt veselas direktorijas ar to saturu, tāpēc pa kreisi ir izkārtotas tevis pieprtasītās direktorijas, bet pa labi to saturs. Ar sarkanu ir apvilktas Prioritātes jeb svarīguma pakāpe. Katram failam var uzstādīt svarīguma pakāpi attiecībā pret citiem failiem, kurus tu kopē. Prioritātes var svārstīties no Pause (viszemākais līmenis) līdz Highest (pats augstākais līmenis). Tātad tiem failiem, kurus tu vēlies saņemt pirmos, liec augstāko prioritātes līmeni.

Pieņemsim situāciju, ka lietotājs no kura tu kopēji failu "Forrest Gump CD1 (DivX).avi" pēkšņi iziet no DC un tava lejupielāde pārtrūkst. Ko nu darīt? Te ir tāda lieliska lieta kā šī faila meklēšana pie citiem lietotājiem, kas ir onlainā. Apskati bildi zemāk:Tātad tev jāizvēlas Search for Alternates. Automātiski palaidīsies Search logs ar visiem faila datiem un tu redzēsi vai ir vēl kāds tieši tāda paša faila īpašnieks.

Labajā pusē, kur tu redzi failus, kurus satur direktorijas, ir vairāki stabiņi. Paskaidrošu ko tie nozīmē:
Filename: faila nosaukums.
Status: faila statuss. Tas var būt Running... (fails patreiz tiek kopēts) vai arī User offline... (nav lietotāju no kuriem šādu failu kopēt, tāpēc kopēšana patreiz nenotiek).
Size: faila izmērs.
Priority: augstāk jau aprakstītā prioritāte.
Users: lietotājs vai lietotāji no kuriem tu šo failu kopē.

www.eradio.lv