Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

jautajums par 4625 Hz frekvenci eteraa
 
kas tas ir? kartejeias krievu vudpeikers?
Mk @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 15:13
nez neka nedzirdu tur :))))
ribba @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 18:55
Nu šeit točna vajag ar registrāciju lai visādi jebani troļļi nespamotu
zinatajs @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 19:14
>ribba
ir tur tie signāli, starp signālu blokiem garas pauzes, neko nesamērīju, garlaicīga pārraide
Sanita @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 20:43
nu gluzi tā nav tā ir kautkāda kodu stacija krievijaa rekur jutuba kanals ar ierakstiem unn izvilkumiem ar slavu šifrējumiem .. https://www.youtube.com/channel/UCn_5SHr4B5fTjOyrI5igyOg/videos
Mk @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 22:43
... un velviena sakritiba 21.08.2020 ieraksats vesta ar izcilu garumu ... kautkaa sakriit ar navaļnija indeshanu... nezinu varbut tas ir tik mans pienemums ... jo visias parejas parraides ir isas i shis te datums izceljas ar savu garumu vikipedija ar neko ipashu nesaka
Mk @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 22:48
>Mk
nesatraucies ko saka vikipedija un "jutuba kanals", paklausies tak pats! Apollo saka : Ikviens jebkurā pasaules malā spēj klausīties šo staciju, savā radio ieslēdzot 4625 kHz frekvenci.Protams neticu tam "ikviens un jebkurā", lai kāds viņam būtu aparāts, ja nav iespēju uzbūvēt antenu...
Sanita @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 23:17
>Mk
Jā, pie mums viņš skan skaļi un droši bez speclīdzekļiem
Sanita @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 23:19
Īstās Dx autoritātes iespējams mums te neko nepaskaidros, jo pārorientējušās uz FM signāla atstarošanos no tuvējā lietusmākoņa nosaucot to par "tāluztveršanu". Nu, katram savs. Mūsu laikā tāluztveršana bija uz īsviļņiem no cita kontinenta vismaz.
Sanita @ svētdien, 2020. gada 6. septembrī 23:36
Ar vienkāršu VEF12 varēja uztvert "Radio Australia for South and Southwest Asia", jā saprotu,starots tiek apmēram mūsu virzienā,signāls nebija īpaši spēcīgs, bet fīlings bija ka no baigās tālienes...tad vētra antenas nopostīja,ģerevņas bija Darwin un Carnarvon, no kuras uz kuru pārcēla neatceros, tikai pēc tam neko vairs nedzirdēju...
Sanita @ pirmdien, 2020. gada 7. septembrī 00:12
Silti iesaku jums, Sanita, palasīt interneta plašumos par troposfērisko izplatību un sporādisko izplatību un to kā tā izpaužas. Novēlu jums drīzu acu atvēršanos, jo ceru, ka patiešām nedzīvojat leduskapī!

73!
Jānis @ pirmdien, 2020. gada 7. septembrī 11:11
Mēness apstarotie sacēlušies ...
https://www.apollo.lv/7044568/sazina-ar-zemudenem-citplanetiesiem-vai-kodolkara-bridinajums-kas-ir-noslepumaina-radiostacija-mdzhb-krievija
marss @ pirmdien, 2020. gada 7. septembrī 14:29
to marss.. lasīju! Sanāk ka šeit ir kautkāds bērnudārzs ja nespēj ko vairāk pastāstīt par lietas būtību... skaidrs jājautā nopietnākos forumos ne mēnes apstaroto forumā!!!
Mk @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 14:10
to marss.. lasīju! Sanāk ka šeit ir kautkāds bērnudārzs ja nespēj ko vairāk pastāstīt par lietas būtību... skaidrs jājautā nopietnākos forumos ne mēnes apstaroto forumā!!!
Mk @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 14:16
beidz spamot mk
hardcore kristietis @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 17:39
Как заработать деньги в Интернете? Группа раздоров по финансовым советам - https://discord.gg/pepsidog Наши пользователи зарабатывают в среднем 150 евро в день! Только с помощью компьютера! СГД нас ненавидит .... Заходи и начинай зарабатывать!
Владимир Путин @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 17:50
Jā. Var ignorēt vēsturi un nedomāt par to, protams,dzīve būs vieglāka. Lai nu kā visam pienāks beigas. Ja tu zinātu vēstures notikumus,zinātu kas notiks nākotnē. Un kā dinozauri, kas dzīvoja līdz mums, dzīvot savu dzīvi. Bet lūk,vai vēsture neatkārtosies ? Visticamāk ka cilvēki iznīcināts,viens otru.Vai arī kāds iznīcinās lielāko daļu cilvēku. Kamēr jūs plēšaties savā starpā,kāds valda par jums un zog jūsu naudu. Kā teica Romas impērijas imperators :" Dodiet tiem maizi un jautrību,viņi pat nepamanīs,ka tiek apzagti un palikuši pliki. "
Gilberto Etinger @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 18:07
lunatikji
jaakleens @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 18:10
sanita, negribat iepaziities? cik jums gadu? :-))))
jaakleens @ otrdien, 2020. gada 8. septembrī 18:13
171 lappuse par, bet brīžiem stipri ap tēmu: http://www.radioscanner.ru/forum/topic12415.html
Rolands Strautmalis @ trešdien, 2020. gada 9. septembrī 21:12
Neliels skaidrojums Sanitai attiecībā uz 6. - 7. septembra sacerējumiem. Jūs, cienītā, diezgan bieži pieskaraties tāluztveres jautājumiem, kas no manas puses nenoliedzami ir apsveicami un raisa zināmu ieinteresētību. Varu tikai Jums novēlēt dziļāku interesi, kas novedīs arī pie labākas izpratnes.

Jūs rakstījāt: "Mūsu laikā tāluztveršana bija uz īsviļņiem no cita kontinenta vismaz" - ja jau spējat kaut ko rakstīt, tad nemaz nav tik traki, Jūsu laiks varbūt vēl nav beidzies. Protams, ka īsviļņos ir visvieglāk aizsniegties līdz citiem kontinentiem. Tomēr interesantāk vajadzētu būt darīt to, ko izdarīt ir grūtāk. Izskatās, ka Jūsu un "mūsu" laiks nav nekas tik ļoti atšķirīgs. Arī es esmu tvēris īsviļņu publisko apraidi no citiem kontinentiem (desmitiem un desmitiem valstu no Austrālijas un Okeānijas, visām Amerikām, Āfrikas un eksotiskas Āzijas, arī no Antarktīdas, par ko man ir pierādījumi QSL veidā) gan astoņdesmitajos (pirmajos biklajos mēģinājumos), gan deviņdesmitajos, gan nultajos. Arī VEFus esmu lietojis, gan VEF 12, gan VEF 202, gan VEF Siringa, bet vairs to darīt nevēlos. Tikai ar gadiem sapratu, kas mani interesē vairāk un to, ka īsviļņi nevar man būt pirmajā vietā galvenokārt tā iemesla dēļ, ka ĪSTĀKS DX atrodams ir ne tur. Īsviļņos mūsdienās, protams, vispār ir palicis ļoti maz DX staciju (grūti uztveramas, ar niecīgu jaudu), bet Jūsu pieminētos Austrālijas raidītājus ar 100 un vairāk kilovatu jaudu brīvās frekvencēs par DX var dēvēt ar visai lielu piepūli, lai gan uz to pusi jau ir. Ja runājam par publisko apraidi, tad DX diapazoni ir tieši FM un vidējie viļņi. Latvijā arī vidējos viļņos publiskajā apraidē ir uztverta Austrālija, un to ir paveicis izcilais vidējo viļņu speciālists Mihails, kurš, atļaušos teikt, ir mana vienīgā vidējo viļņu DX autoritāte mūsu zemē, bet ar FM viņš tikpat kā nenodarbojas, pamatā tikai palīdz citiem. Viņš grib, spēj un prot gan uztvert, gan identificēt ļoti sarežģītus, grūti uztveramus signālus, bet tas jau ir cits, aizaiznākamais līmenis, ja salīdzinām ar Dārvinas uztveršanu īsviļņos... Nu, katram savs, arī fīlings.

Par FM Jānis jau Jums deva siltu un vērtīgu ieteikumu, es tam pievienotu arī ieteikumu painteresēties par atstarošanos no meteoriem un ziemeļblāzmas. Sākumam pietiks. Nekautrējieties, tiešām painteresējieties, jo te nu ir pilnīgi skaidrs, ka informācijas un zināšanu par šo Jums trūkst, pat ja "atstarošanos no tuvējā lietusmākoņa" lietojāt kā ironisku metaforu. Šogad vien FM esmu uztvēris raidītājus no 55 valstīm un teritorijām pēc DXCC saraksta (valstu ir drusku mazāk) troposfēriskajā un sporādiskajā izplatībā kopā, kā arī atstarojumos no meteoriem. Lielākais attālums ir 3017 km no Irākas, bet ja Irāku neuzskatāt par "citiem kontinentiem", tad manā kontā šovasar ir arī Tunisija un Alžīrija. Nu, Austrāliju gan FM uztvert nav iespējams, jo ir tādi likumi, kurus nevar apiet. Vēl vajadzētu ņemt vērā to, ka DX taču var būt arī relatīvi vai pat pavisam tuva stacija. Galvenais ir konkrētība un sarežģītība. Lai gan nav ne vainas arī vieglāk uztveramos signālos meklēt lokālo konkrētību, piemēram, starp desmitiem Irānas vidējo viļņu raidītāju nomedīt vietējās identifikācijas. Mūsdienu nerakstītie DX kritēriji ir ļoti nopietni, savā būtībā tie neatšķiras no Jūsu "mūsu laika".

Starp citu, jēdziens "tāluztvere" (var arī ar izskaņu -šana) ieviesās tikai kaut kad pagājušajā desmitgadē kā latviskais sinonīms "DX".

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2020. gada 12. septembrī 02:13
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2022 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums