Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Ru FM apraides rādiuss?

kāds gadījumā nezina, vai pēdējo mēnešu laikā RU FM raidītājs (FM103.2) nav kaut ko izdarījis ar raidītāju?
Kaut kā piefiksēju, ka kļuvis signāls vājāks. Nevaru saprast, problēma viņu pusē, vai man kaut kas ar antenu.
Vēlams atbildēt tiem, kas viņu uztver 50+ km no Rīgas, konkrēti Zemgales virzienā (pašā Rīgā signāls protams ideāls).

P.s. Lūdzu iztiksim bez dzēlībām, mani interesē tīri tehniska informācija, nevis saturs.
Dainis @ sestdien, 2020. gada 20. jūnijā 11:11
Vidzemē, 65 km attālumā no raidītāja šis kā skanēja, tā skan. Ne nu ļoti dārd, bet skan kā viens no vājākajiem Rīgas raidītājiem. Atšķirībā no Relax FM 94,9 MHz, kas tiešām pēdējo mēnešu laikā ir "kaut ko izdarījis ar raidītāju". Būtiski izdarījis...
73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2020. gada 20. jūnijā 16:28
Muhahah. Ja mani noķertu, pieslēgtu pie krēsla, un fonā ieslēgtu kaut ko tamlīdzīgu, es izstāstītu visu :D
Bet tas tā, offtopic
marss @ sestdien, 2020. gada 20. jūnijā 17:45
Nu 94.9 tādā pašā attālumā nekad nav normāli (ja neskaita palieku šņākoņu), skanējis (tāpat kā 101.0/88.6).
Bet vismaz ar 103.2 līdz kādam martam viss bija ok. Tagad tāda sajūta, ka kaut kādā cita stacija "peld" virsū.
Ok, man nav antena uz jumta, bet uztaisīts dipols no tiem vadoņiem, kas nāca līdzi vecajiem muz.centriem.
Dainis @ sestdien, 2020. gada 20. jūnijā 18:26
Es esmu daudzu banku partneris, un manās bankās ir daudz kapitāla. Jums ir nepieciešami aizdevumi starp indivīdiem, lai tiktu galā ar finansiālām grūtībām un beidzot izkļūtu no aklās zarnas, ko izveidojušas bankas noraidot jūsu failu. Mēs esam finanšu ekspertu grupa, kas palīdzēs jums ar nepieciešamo summu un jūsu sniegtajiem nosacījumiem atvieglo dzīvi. Mēs sniedzam aizdevumus no 1 mēneša līdz 30 gadiem, un mēs sniedzam 2 000 līdz 10 000 000 CZK. Mūsu procentu likme ir 2% gadā, šeit ir jomas, kurās mēs varam jums palīdzēt: * Finanšu * Hipotēku kredīts * Investīciju aizdevums * Auto aizdevums * Konsolidācijas parāds * Kredīta samaksa * Personīgais aizdevums * Jūs esat reģistrējies * Aizliedziet bankas, un jūs nedrīkstat dot priekšroku bankām, vai drīzāk jums ir projekts un jums **** jāsazinās ar mani, un es jums palīdzēšu. Interneta lapa: viestursr.lv
Andris Pipeļūns @ svētdien, 2020. gada 19. jūlijā 11:15
Vai jums ir nepieciešama finanses? Vai jūs meklējat finanses? Vai jūs meklējat finanses sava biznesa paplašināšanai? Mēs palīdzam privātpersonām un uzņēmumiem iegūt finansējumu biznesa paplašināšanai un izveidot jaunu biznesu, kura summa ir jebkura. Saņemiet finansējumu par pieņemamu procentu likmi 3%. Vai jums ir nepieciešams šis finansējums biznesam un rēķinu dzēšanai? Pēc tam nosūtiet mums e-pastu tagad, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums tagad, izmantojot e-pasta adresi (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Paldies
james eric @ piektdien, 2020. gada 21. augustā 11:10
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Pēdējā mēneša laikā esmu saņēmis algas summu 27583 USD, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 2 līdz 3 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. Skatīt vairāk šeit ......................>>>>>>>> https://viestursr.lv/
andzej duda @ sestdien, 2020. gada 5. septembrī 11:55
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2020 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums