Facebook

Twitter

Draugiem 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Relax FM Latvija
 
Capital atkal mainās... gaidam

www.relaxfm.lv

https://neplpadome.lv/lv/assets/documents/Licences/Radio/DP%20Radio%20Relax_2019_04_25.pdf
es @ ceturtdien, 2019. gada 2. maijā 20:59
Ar ko mainās? Ar nosaukumu? Kas no tā mainās? SWH Rock pagaidām labākais!
Sanita @ ceturtdien, 2019. gada 2. maijā 21:45
Hahaha - Mērķauditorija No 18-49 gadiem.
Kā ta... Naftalīns neaizgāja, tagad smērēs EasyFM formātu, kurš 2000 sākumā jau tika mēģināts, pirms StarFM.
Vēlu veiksmi, noderēs, jo nevaru iedomāties nevienu, kam šāds formāts kratītu...
marss @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 06:36
Capital vienkārši uzreiz varēja rebrendoties par Country FM, savākt savus 40k un dzīvot. Nekas vairāk viņiem nekad nespīd. It īpaši ar formātiem, kuros jau citi darbojās (Baltkom / Lounge / XO)
Janka @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 09:41
Latvija iet uz 90 gadie atpakal dirsa ieksa vot ta
marss @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 10:30
Aha, es arī atceros uz 106.2 to Easy FM (pirms tam laikam bija Rīga radio, bet pēc tam Star FM).

Es tak saku, nabaga Kapitāls. Lai ko viņš darītu, nu neiet un viss. jamais būs rekordists formātu maiņas ziņā.
Un tā Relax niša jau aizņemta ar XO/Lounge FM/Baltkom (kā jau Janka pieminēja).
vienu brīdi visi bija kā aptrakuši ar Retro mūziku, tagad pienācis laiks lēnajam formātam. Kas būs nākamais? Šansons? :)

janka, piekrītu par to Country FM. Nopietni. vienīgi šāda tipa mūzikai Latvijā nav diez ko liels noiets. kantri dažreiz spēlē tas SWH Gold.
dens @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 11:37
Latvijā ejošākais formāts ir retro vai krievu mūzika. Vēl var veidot kaut ko līdzīgu Topradio.
dens @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 11:39
Izskatās, ka Capital FM jau mājaslapu pārtaisa priekš Relax....
https://www.capitalfm.lv/
dens @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 11:59
Ļoti iespējams ka formāts būs līdzīgs Lietuvas Relax FM formātam.
V @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 12:45
Lai jau maina formātu,sliktāk jau vairs nebūs.
Carlos3 @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 17:47
Nu no vienas puses, ok, kur nu vēl zemāk. Bet no otras puses, izskatās ka vilks vēl zemāk! Jo šo lauciņu jau sen apsaimnieko Baltkom / Lounge / XO. Nesaprotu, ar kuru galu domā radio īpašnieki, jo sajūta rodas, ka ne ar īsto!
marss @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 18:06
Nu tas gan,vēl zemāk būs tad kad reitingos noslīdēs zem Nabas,kurai ir labi ja viens klausītājs.
Carlos3 @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 18:39
Bet jūs pamanījās vienu niansīti? Iepriekš mainot formātus, radio nosaukums palika viens un tas pats- Capital FM. Taču šoreiz tiek mainīts ne tikai mūzikas formāts, bet arī pašas stacijas nosaukums-Relax FM.
Pieņemu, ka jaunajā pleilistē latviešu mūzika netiks vispār atskaņota. Varbūt arī kļūdos.
Bet par reitingiem šaubos. Tādā formāta stacijas mums jau ir+ Capital/Relax ar saviem nikuligajiem raidītājiem nekādus lielos reitingus nesasniegs.
Jēpis @ piektdien, 2019. gada 3. maijā 22:31
Daži vārdi par lietām, kurās it nemaz neesmu lietpratējs, tāpēc parasti par tām neizsakos.

Protams, ka formātu dažādība ir tas, kas nepieciešams daudzmaz pilnvērtīgam ēteram (formātu maiņas un meklējumi notiek arī daudzviet citur pasaulē, faktiski gandrīz visur, protams, izņemot, teiksim, Ziemeļkoreju un Turkmenistānu...), tomēr Capital-Relax meklējumi šo dažādību nenodrošina, notiek tikai kopēšana, pie tam tāda, kas acīmredzami jau pēc neilga laika neapmierina pašus naudas maisus, jo naudu neienes. Lai nu šoreiz būtu citādāk. Ir skaidrs, ka Capital-Relax nav hobija radio, bet komercradio, tikai tāds, kur vārda "komercradio" daļa "komerc" ir neveiksmju paraugs, jo šīs mētāšanās no viena grāvja otrā ir tik straujas, ka tās nevis paspēj piesaistīt klausītāju, bet drīzāk spēj to aizbaidīt. Es zinu vismaz divas personas, kas bija jau kļuvušas par Radio Capital (nevis Capital FM) faniem, jo tas, ka Skonto "naftalīna" formāta ietvaros dators diezgan bieži prata izmest ēterā divas latviešu dziesmas pēc kārtas, bija šos klausītājus piesaistījis tik daudz, lai mēģinātu šo staciju klausīties. Tiesa, vairākas dienas pēc kārtas izturēt šauro pleilisti arī konkrētajiem Capital faniem bija pagrūti, pie tam arī neizpratne par to, kāpēc "Kapitāls" skan tik sūdīgi viena no viņiem Pierīgas vasarnīcā, bija neviltota. Neviltota reiz bija arī dīdžeju atzīšanās ēterā kādam klausītājam par to, ka viņiem (dīdžejiem) neesot nekādu iespēju ietekmēt to, kas tiks atskaņots.

Mani personīgi gandrīz vai aizkustināja tā diena šopavasar, kad Alenam bija kārtējā dzimšanas diena, un visas ētera personības ar putām uz lūpām metās sveikt savu labdari, kurš piedevām vēl pamētājās ar dzīvu naudu saviem potenciālajiem klausītājiem kaut kādā akcijā-šovā. Vakar paklausījos Capital... visi tie ētera zvaigžņi - gan muldēt un jokus bārstīt protošais Švāns, gan tas, kurš strādājot kopā ar Švānu būtībā spēja neko vairāk kā tikai zviegt kā nogribējies kumeļš - visi viņi vakar bija... atvaļinājumā. Jau. Tas pie Capital bija pierasts jau agrāk, proti, ētera personību nosūtīšana atvaļinājumā klausītājam diezgan negaidītos brīžos. Arī nevēlēšanās maksāt par darbu tehniskajam personālam... Šoreiz var piekrist jefiņam, kurš te augstāk, piektajā ierakstā rakstīja dažus vārdus. Piekrītu gan tikai pēdējiem četriem vārdiem, un attiecināmi tie nav uz Latviju, bet uz Capital.

dens, nejauc Rīga Radio ar Radio Rīgai.

Carlos, Nabai ir vairāk par vienu klausītāju. Neticu, ka es pazīstu vienīgo klausītāju, kurš klausās tikai Nabu. Tiešām ir arī tādi klausītāji, kas Nabu var klausīties kā fona staciju vismaz 20 stundas diennaktī!

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2019. gada 4. maijā 10:41
Es domāju, ka ziņas gan būs, jo Beķeris vēl uz 16:00 ziņas lasīja. Loku gan nedzirdēju. Draivtaims viņiem bija pilnīgi neklausāms, tā sieviete nenormāli kaitina. Arī uz 7:30 lasīt vairākas minūtes horoskopus nav nekas īpaši labs. Reāli vienīgā vieta ar normālu pārklājumu ir Valmiera, kur velk 40km+ stabili. Jelgava un Dobele- smiekli nāk, Rīga arī īpaši neizceļas.
Desa @ sestdien, 2019. gada 4. maijā 12:11
http://databases.lrpv.gov.lv/databases/lv/trademark/details/m-19-450 šedevrs!
Desa @ sestdien, 2019. gada 4. maijā 12:14
Ja atceramies, tad šī paša īpašnieka projekts bija radio NRJ kas paskanēja arī kādu pusgadu un tika aizklapēts ciet. Tas pats ar Capital... Varam tikai minēt cik ilgi Relax noturēsies un kāds būs nākamais formāts. Kaut kā nenopietni. Būsim reāli - stacijas kuras 90-tajos tika izveidotas, vēl 100 gadus būs pirmajās vietās reitingos-pārējie sildīs gaisu un cerēs uz neeksistējošiem brīnumiem.
es @ sestdien, 2019. gada 4. maijā 12:27
Jā, starp citu, gods kam gods, ziņas vakar bija, pie tam vairumam komercradio neraksturīgi normālas.

Es arī pamanīju, ka Loks bija devies atvaļinājumā...

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2019. gada 4. maijā 12:30
Roland, es te dommāju to staciju, kas bija uz 106.2 (Rīga radio vai Radio Rīgai, dizemžēl vairs neatceros). Toties tagad pieleca, ka bija tak tas "lēnais" radio, kur pēcpustdienās pie pults bija Roberts Gobziņš. laikam uz 94.5 (tagad tur Retro FM). Un, jā Gobziņam nebija ne vainas. žēl, ka nepārgāja uz Kapitālu.

Un arī piefiksēju, ka pazudušas ētera personības. vienīgi ziņas/laika ziņas kāds lasa.
dens @ sestdien, 2019. gada 4. maijā 13:30
Vai kads vispar atceras cik nosaukumu un formatu bija Baibekova kungam uz frekvences 97.3 un 94.5 MHz ? :D
Ixilo @ svētdien, 2019. gada 5. maijā 21:05
Apbrīnoju tos radio īpašniekus. Reitingi nekādi, bet viņi turās līdz pēdējam kaut kādos sevis nospraustos, idiotiskos, rāmjos. OK, ja tev nav kur likt naudu, nu labi, jebkura kaprīze, par tavu naudu. Bet, mosh tomēr paeksperminēt, nevis paklausīties Skonto,Staru un LR2, un davai maucam!
marss @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 08:49
Paeksperimentēt
marss @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 08:49
Daudz jau izsaka pārklājums,kā jau te bija rakstīts Valmierā tas ir ok,Cēsīs un Smiltenē labi ķer 95.9,bet Rīgā laikam nav diezko labi,kā te tiek rakstīts.
Carlos3 @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 10:20
Ixilo kungs, jūs laikam esat saistīts ar Capital FM? varat pateikt kādēļ tieši izvēlēlēts Relax FM formāts, kas Latvijas radiotelpā jau ir aizņemts.
Kāpēc nevarētu paeksperimetēt ar kantri vai Topradio formātu? vai palaist 100% latviešu mūzikas staciju (ne šlāgeri)?
Jēpis @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 11:03
aizmirsu piebilst, ar "aizņemts" domāju, ka tāda stila mūziku jau atskaņo XO/Lounge Fm/Baltkom stacijas. Savukārt kantri stacija vai latviešu popmūzikas (agrākais latviešu radio formāts) nav vispār latvijas viļnos. vai arī lai piesaistītu ne tikai latviešu auditoriju, bet arī krievu, Topradio formāts arī būtu neslikts variants.
Visu cieņu, jums, bet štipri šaubos vai Relax FM būs ejošs produkts.
Jēpis @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 11:07
es biju saistits ar Capital Fm kamer tas bija radio nevis tas naftalins kas vel tagad skan a par to kas bus relax formats nav nemazakas nojausmas
Ixilo @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 11:31
Atceros bij uzsmērē rītu, labprāt tās jēlības klasījos ;) OK, pleiliste bij bik lielāka par ķīniešu mantiņu, bet visā visumā bij klausāma stacija...
Kā jau minēju agrāk, jauniem stacijas īpašniekiem nav ne mazākās nojausmas, kā jātaisa radio, lai kāds arī klausītos. Un tam 94.9 ir tīri laba uztveramība, ok, centrā, šur tur norausta, bet tā jau ir Ulbrokas problēma. Nu ok, būs RelaxFM... Cik noturēsies? Pusgadu? Kamēr beigsies nauda (ja nenotirgos vēl kādu frekvenci, kā Liepāju). Jā, Jelgavas un Dobeles raidītāji ir mazjaudas perdeļi, un lielas jēgas no viņiem neredzu, bet Valmieras 95.9 iet tāli
marss @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 11:40
marss Liepaja netika notirgota bet gan zaudeta nepl konkursa kas tika no jauna izsludinats
Ixilo @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 11:59
Rīga ir radiostaciju pārpilna. tur, lai izsistos reitingos, jābūt kādam īpašam mūzikas formātam (krievu/Retro?) Un Relax Fm tāds nav. Paliek pārējā Latvija, bet arī šeit nekādi dižie panākumi nav gaidāmi vājo raidītāju dēļ.
Latgale uzreiz atkrīt. Zemgale arī atkrīt(Dobeles/Jelgavas mazjaudīgie perdelīši, kā marss saka, nav vērā nemami).
diez vai Vidzemi ar vienu valmieras raidītāju var noklāt+ tajā pusē šo nišu jau aizņem XO FM. Kurzeme arī atkrīt. arī te Jau saimnieko XO FM.
es gan nezinu, cik tālu velk tas Lounge FM uz 99.5 (Zemgali gan viņš ((arī Baltkom Radio)) noklāj gandrīz pilnībā).
Jēpis @ pirmdien, 2019. gada 6. maijā 13:02
Šorīt uz 94.9 skan ... jūras vilņu un vēja ieraksts... RelaxFM ir sācis darbu :D Diez, kamīna degšanas skaņas un strauta tecēšana arī būs pleilistē ...
marss @ trešdien, 2019. gada 8. maijā 09:51
Ik pa laikam saka,ka rīt sāks skanēt relaxfm.
Carlos3 @ trešdien, 2019. gada 8. maijā 11:36
Un ziņas arī vēl nolasa kā Capital rādio.
Carlos3 @ trešdien, 2019. gada 8. maijā 12:12
He, tiešām. šodien skan jūras skaņas:D
Jo tālāk, jo trakāk.
dens @ trešdien, 2019. gada 8. maijā 16:38
Nezinu, kam tā slapjā grīdas lupata varēja šķist laba ideja. Birdsong labāk būtu.
Desa @ trešdien, 2019. gada 8. maijā 17:41
Pieņemu, viņiem studijas datorā jāielādē jaunā playliste, tāpēc nav vietas priekš Capital vecās mūzikas. Veco pleilisti droši vien jau pamatīgi izreģidējuši.
Jēpis @ trešdien, 2019. gada 8. maijā 17:45
Juhū, RelaxFM ir gaisā.
Izskatās ka 100% dators...
Diemžēl, bet ilgi izturēt šādu laikam nebūtu manos spēkos.
marss @ ceturtdien, 2019. gada 9. maijā 10:55
Jaunā mājaslapa arī palaista. Tagad Latvijā būs veselas četras līdzīgas stacijas-XO FM, Lounge FM, Baltkom Radio un Relax FM.
dens @ ceturtdien, 2019. gada 9. maijā 13:47
... vaaks vienkarshi a ne radiostacija droshi vien kristiigajam radio buus labaki reitingi ... nekaa shimte brinumam
njaaa @ piektdien, 2019. gada 10. maijā 14:59
- njaaa, neaiZtiec Kristīgo radio. Dievs nelaujas pasmieties!
Tālbergs @ svētdien, 2019. gada 12. maijā 20:57
Tikai vēl atliek nomainīt RDS , jo vēl vecais capitalfm uzraksts.
Lauris @ otrdien, 2019. gada 14. maijā 10:38
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums