Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Kas būs ar Āgenskalna tv torni?
 
http://m.apollo.tvnet.lv/zinas/bijusais-tv-tornis-agenskalna-var-klut-bistams-tuvakajai-apkartnei/723269
dans @ pirmdien, 2016. gada 7. martā 13:32
Tāda sajūta ka LV pisnesmeņi stāv tuvumā ar flekšiem un gaida starta šāvienu. SIA «RVR LTD>> būs jāsāk iesvīst, lai ievestu kārtību.
marss @ pirmdien, 2016. gada 7. martā 13:47
Tolmets!
Es @ pirmdien, 2016. gada 7. martā 15:41
Tāpat būvvalde torni uzskata par pilsētvides ainavu degradējošu.
Tas nozīmē, ka tā ir pirmā nagla zārkā.
Mix grupai, SuperFM grupai un Pikam sāk sūdu smaka parādīties gaisā ...
marss @ piektdien, 2016. gada 11. martā 08:22
Iet runa par:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/216945/buvvalde-liek-parbaudit-agenskalna-veca-tv-torna-drosibu
marss @ piektdien, 2016. gada 11. martā 08:27
Tas tornis Āgenī traucē normāli uztvert citas radiostacijas, piemēram, Skonto uztveršanas signālu man slāpē nost, tāpat Kapital FM nevaru dzirdēt, nemaz nerunājot par Maria Radio un citām stacijām, kas raida no Ulbrokas. Esmu par torņa nojaukšanu, jo ātrāk, jo labāk. VASES šajā gadījumā nedara neko. Laikam būs uz VASES man aktīvāk jāsāk rakstīt iesniegumi par maniem veiktajiem testa resultātiem Āgena apkārtnē
Ainārs no Mārasciema @ trešdien, 2016. gada 23. martā 08:55
Ainar :D Agenskalna torni nevien nenojauks tas ir vairak ka skaidrs ! tavi rezultati tochna nevienam neinterese ! Vases nespes nodroshinat cita vieta esoshos parametrus no agenskalna stradajoshajam stacijam taka atslabsti !
Home @ piektdien, 2016. gada 25. martā 18:28
bet runajot par stacijam kas raida no ulbrokas varbut kads papetis ka jaunas atsaites atkal trauce uztaditajai antenai kas tika delj vecajam atsaitem uztadita pa 20 metriem augstak neka veca! un ja ulbrokas tornis tagad no atsiatem trijos tavos tagad ir ar atsaitem 4 stavos...
Home @ piektdien, 2016. gada 25. martā 18:31
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums