Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Radio Marija Latvijā

Nav jau slikti, ja radioī pašnieks interesējas par savas stacijas uztverambu. Staigā ar rāčiņ pats, vai jautā ciem, tas tīri tehnisks jautājums. Cita lieta,to visu varēja izdart pirms pirkuma. Tad, droši vien, varētu cenu nokaulēt. Radiostacijas uztveramību jau neietekmē progama, kuru tā raida. Radioviņiem dziļi pofig kadu signālu nest.
Ja runa par radio rētingiem, tad tur viss iepriekš prognozējams. Ir kristīgais radio, ar visas Latvijas pārklājmu un tā rētings, ir diezgan precīzi zināms katoļticīgo skaits,tātad mērķa auditorija. Es, piemēram, Kurzemē vispār neliktu raidītājus,jo tur pārāk maz katoļu. Toties Ladgale un Rīga ir vietas, kur būs mērķa auditorija.
Es Lielvārdē arī autiņā radio Marija nedzirdu, bet lai jau kāds cits arī to pārbauda.Kristīgo radio, taipat laikā,ideāli.
Minivat @ trešdien, 2015. gada 16. decembrī 07:24
@Ainār - jā, tikai Radio Marija Polijā raidītājs ir katrā krajā un vēsturiski ļoti ticīga valsts. Latvija ir cits stāsts. Raidītāji 3 pilsētās, tie paši švaki. Un LKR, kam jau ir 10+ gadu handikaps un vislatvijas apraide. Good luck, protams.
Janka @ trešdien, 2015. gada 16. decembrī 09:14
Vakar braucu pa Daugavas otru krastu un bišku paklausījos. Ar labu un selektīvu auto radio no Daugmales,pa apvadceļu uz Jūrmalu, ķr ļoti labi. Sākot no Daugmales,Ķeguma virzienā, sāk š]nākuļot, bet Tomē vairs nav klausāms.Uz Ķeguma HES tilta atkal skan, bet kā kāda ēka priekšā,tā čuš. Nīkulis ir tas raidītājs un iespaids,ka antena labāk raida Rīgas virzienā. Aiz Daugmales es ar aci rdzu rorni, bet rāčiņš vēl var nošņākuļot, nu tas ir pipec. Jā, nu dikti vajag piestrādāt ar audio apstrādi. Autiņā nav pieņemams,ka tik nevienmērīgs skaļums. Konkrēti, pēc septiņiem vakarā, bija kautkādas lūgšanas,tad minūtes piecas vienu balsi knapi dzirdēt varēja, tad pēkšņi tā parādijās. Telefona saruna skaļa,studija klusa. Latvijas radio es nekad tik švaku apskaņošanu neesmu dzirdējis.Tak mācaties no citiem,kā tas jādara.
Minivat @ otrdien, 2015. gada 22. decembrī 01:21
Radio Marija no negatîvās puses atpazīstamîbu ieguvis, ka radio darbinieki sākuši viens otru apliet ar samazgām sociālās saziņas vietnès. Pretīgi lasít. Kaut kāda Lîga lamā kaut kādu Arni. Cits izsaka pretenzijas, ka Lûcija viñu nobloķèjusi facebook u.t.t.
no malas skatoties @ svētdien, 2016. gada 17. janvārī 22:05
Es klausos Radio Marija caur internetu Anglijā.
Rihards Miķelsons regulāri sludina, ka vajag brîvprātígos.
Vai jau tagad to brîvprātîgo nav par daudz? Ka interneta sarakstēs tie brîvprātígie savā starpā nesadzîvo, viens otru pazemo, nicina. Kad beidzot katoļi sāks viens otru respektēt, pieņemt ?
Velta Cîrule @ sestdien, 2016. gada 23. janvārī 00:10
Eu bļe savāciet to katoļu sektantu Aināru pie sevis strādāt savā kristígajā radio. Jau zb klausîties Cēsîs viņa kristîgos šlāgerus uz FM. Vismaz cilvēks büs savā vietā un pelnîs sev iztiku.
Mārtiņš no Cēsîm. @ otrdien, 2016. gada 22. martā 14:55
Kā jau rakstíju feisbűkā, tad tie brîvprātígie viens otru nodirš. Kāpèc tāds radio bija jātaisa?
max @ sestdien, 2016. gada 2. aprīlī 00:08
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums