Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Radio Marija Latvijā

Ruslanam šajā sakarā būtu labāk paklusēt, jo ar savu rupjo izturēšanos Ruslana tikai aizbiedēs potenciālos klientus. Par to jau ir ziņots arī Reklāmdevēju asociāsijai un arī Elektrosakaru inspekcijai.
------------
Paldies par informāciju. Nākamo nedēļu mēģināšu notestēt Radio Marija uztveršanu Dzimtmisā un Baldonē ar uztvērēju Degen DE-1103. Cits radio klausītājs ziņo , ka uztveršanas testa rezultāti pierāda, ka Radio Marija var uztvert arī Ciemupē (Ogres rajonā). Savukārt Piņķos 1. stāvā nekas nav uztverams. Vakar es pats Limbažos 3. stāvā uztvēru uz uztvērēja Degen teicamā kvalitātē Radio Marija.
Minivat- kā Lielvārdē?
Ainārs no Mārupes @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 06:10
Varējāt jau Radio7 arī nopirkt, tiem tur tā programma tāpat nau klausāma. Sāktu veidoties tīkls arī Vidzemē.Tur gan laikam visi pagāni.
Egils @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 07:05
Man jau nav majā ķēķa radio, tapēc nevaru būt objektivs. Domāju,ka ar piecelementu antenu varu ļoti kvalitatīvi uztvert. Vismaz,līdz šim, visus Ulbrokas raidītājus mierīgi ķēra,kaut antena pagriezta uz Somiju.Sanāks paklausīties paziņošu par rezultatiem un varu ari elektromagnētiskā lauka stiprumu nomērīt.
Janka,radio Marija jau labu laiku darbojas,tā kā laiks ieskrieties bija. Es jau saprotu, ka trūkst profesionālu cilvēku. Ar vēlēšanos vien nepietiek, vajag arī zināšanas un prasmi, bet lai tik izdodas. Visādā ziņā labāk lai kristīgs radio, nevis frekvencē krieviski ļerkst. Nu neciešu es tās krievu stacijas Latvijas ēterā un atbalstīšu jebkuru,kurš būs gatavs tās aizklapēt ciet.
Ja par klausīšanos internetā,tad kur tad vēl darbavietā skan FM radiouztvērējs. Visi klausās strīmu interneta. Tas tak daudz ērtāk un vienkāršāk. Labi,es laikam citā sabiedrība apgrozos :)
M @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 07:10
Piediršu sev bikses lai krievam smirdētu
Īstens Lātwietis @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 07:19
Minivat - strādāju diezgan jaunā kolektīvā, bet mums uz palodzes stāv oldskūlīgs rādžiņš ar FM skalu, kuru tad arī klausamies. :D
Janka @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 07:54
Interesanti vai ir plānos un cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai apvienotos radio Marija ar Latgales radio, kas kā zināms ir Romas katoļu Baznīcas Rēzeknes-Aglonas diecēzes īpašums. Tad izveidotos pavisam labs tīkls.
taalais @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 08:31
Latgales Radio nav pārāk specifiska licence, respektīvi, jāraida daudz % no ētera latgaliski?
Janka @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 08:47
Vajadzēja labāk nopirkt Radio PIK, jo viņu frekvencei ir daudz lielāks apraides rādiuss:)
Ar to tāluztveršanu nav nekāda aršana. Kā teica viens cilvēks, lai iegūtu labu reitingu, vajag komerciālu signālu t.i iespēju šo radio uztvert ar visprastāko ķēķa radioaparātu. Nu ko tev dot, tad, ka tevi var uztvert tajā pašā Ogrē ar āra antenu, ja 99% cilvēku ir parastais radioaparāts ar teleskopisko antenu:)
ivo @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 10:03
TupRuslan tagad savā studijā lauž krèslus, ka Radio Marija raida latviski un ka raidîjumi notiek verbāli pieklājîgi citiem radio klausîtājiem. Jo tolerance un cieņa ir svarîga latviešu mentalitātes stiprināšanā un savas kristígās identitātes saglabāšanā. ---------
Pārdauvavā Radio Marija var klausîties arî uz Virtuves radio.
Ainārs no Mārupes @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 12:55
to Ainārs no Mārupes: Man no malas skatoties nav īsti pieņema atiecību kārtošana ar TopRadio caur publisku forumu. Vēl pietam saprotu kad tas notiek ar kristīgu cilvēku. Var jau būt ka tā pie Jums ir norma... Kas atiecas uz Radio Marija, nu lai Jums veicas un spējat izdzīvot līdz FM analogās apraides beigām.
princ_fm @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 15:32
"...ar savu rupjo izturēšanos Ruslana tikai aizbiedēs potenciālos klientus. Par to jau ir ziņots arī Reklāmdevēju asociāsijai un arī Elektrosakaru inspekcijai." Re ku nākamais kristieša solis:" «A ЕСЛИ ВЫ НЕ ОТЗОВЕТЕСЬ, МЫ НАПИШЕМ В СПОРТЛОТО»" :))) šai forumā visādi muļki parādas, bet nu kristīgs muļkis laikam ir pirmoreiz!
šis ir 5! @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 16:54
Sakiet lūdzu, vai Ogres / Lielvārdes pusē ir dzirdams radio ? Un kā ir ar signāla skaļumu ?
Ainārs no Mārupes @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 07:49
Kā tas domāts signāla skaļums? Deviācija, vai kas?
princ_fm @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 08:41
Piediršu sev bikses lai krievam smirdētu
Īstens Lātwietis @ trešdien, 2015. gada 9. decembrī 07:19
Правильно, гнать этих русских, а то понимаешь ли заводов понаоткрывали, мостов настроили, лес запрещали в европу тоннами вывозить, страну просерать.... гнать Криевсов!
Alex @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 10:05
Alex nav neviens jādzen prom vai vēl trakāk lopu vagonos jāsūta uz sibīriju. Runa ir tikai par radio ēteru, kurā nav jāskan krievu valodai. Īstenībā, es arī neuzskatu,ka ēterā būtu jāskan BBC angļu mēlē. Mūsdienās ir internets un kabeļtīkli,kuros klausies un skaties ko gribi. Radioēterā visiem vietas nepietiek. Es neesmu radio Marija mērķa åuditorija,bet vienalga,lai labak šis radio, nevis kāda krievu stacija.
Minivat @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 13:54
bla bla bla :))))))))))))))
Alex @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 14:09
Didzis tu laikam esi nacionalists
Alex @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 14:12
Minivat, te man draugi saka. ka Ogrè nevar uztvert Radio Marija. Slinkums man sèsties Rīga-Lielvàrde bànī un ar savu Degen uztvèrèju testèt signàlu. Tev Lielvárdè skan? Biju ßodien Jûrmalà-Dubulti stacija, skan ideàli.
Ainàrs no Màrupes @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 15:01
Labi,mēģināšu notestēt. Par Ogri un Ulbrokas raidītajiem es jau iepriekš teicu. Pats esmu ar to saskāries,jo Mālkalnes prospekta daudzdzīvokļu mājās nedzird.
Alex,es neesmu nacionālists un mani galīgi nesatrauc cilvēka tautība.Es tikai uzskatu,ka krievu jaunatne un vidējā paaudze var iemācīties latviešu valodu. Nav Latvijas ēterā jāskan programām krievu valodā. Ne jau pensionāri klausās jaunākos krievu hītus vai Baltkom radio.
Minivat @ ceturtdien, 2015. gada 10. decembrī 22:35
Minivat - tad jau arī angļu dziesmas ēterā NESPĒLĒT! Tikai šlāgerus un LATVIEŠU MŪZIKU VISUR!!! :))
Janka @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 02:38
Testēju tikko radio Olaines pilsētā, pat uz Nokia rādžiņa skan ideāli.

Vēl neskaidrības par Bausku un Ogri- Lielvārdi.
Lūdzu, rado amatieri atsaucieties un sniedziet šeit savus rezutātus.
Ainārs no Mārupes @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 06:43
ko shamejas var cepties skan vai neskan :D tavaita ar 97,3 neko talu nenoklas
ixilo @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 08:43
Tev tak teica, ka Bauskā nevar uztvert. Nopirkuši savai apraidei visvājāko frekvenci un tagad nu tik braukās par pilsētām un testēsies:)
Saprastu, ja raidītu no Zaķusalas, tad varētu braukāt pa Latviju un čekot cik tālu uztverams.

Pateikšu priekšā, neviens no Ulbrokas raidītājiem Bauskā nav uztverams normāli. Salidzinājumā ar Zaķusalu, kur piemēram, SWH Gold un Retro FM uztverami lieliski. Tas tā, salīdzināšanai.
misters @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 09:45
Tiesa, varbūt kļūdos un 94.5 nenāk no Zaķusalas.
misters @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 09:47
Vai kaut kur nav pieejami oficiali dokumenti, no kura torņa raida kura FM raidstacija un cik W jaudas ir katram komersantam?
Varbūt bizness nosaka savu nišu un daudzas raidtstacijas nevar
finansiāli īrēt Zaķusalas torņa mastu?
Kas notiek ar Āgensalna torni?
Ainārs no Mārupes @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 13:09
Te vari mēģināt kaut ko atrast
http://www.vases.lv/lv/darbibas_virzieni/radiosakaru_veidi/apraide/fm_skanas_apraides_stacijas/ :P
To ka āģītis ir lētāks, un tāpēc daudzas programmas no turienes nāk, taka būtu jāsaprot pat iesācējam...
94.5 gan nāk no Zaķusalas, zemākām un mazjaudīgām FM antenām
marss @ piektdien, 2015. gada 11. decembrī 14:05
marss, lūk, lai arī 94.5 "nāk no Zaķusalas, zemākām un mazjaudīgām FM antenām" tā pat ir daudz labāk uztverams lielākos attālumos, nekā 97.3
misters @ sestdien, 2015. gada 12. decembrī 05:59
Saprotu, ka sarkasms plūdīs upēm, bet tas NRJ nebija nemaz tik slikts. Turpinu to klausīties iekš TuneIn (paldies dievam vēl skan latvijas versija). Ceru, ka artadīs naudu un jaudīgāku raidītāju, un atgriezīsies ēterā. Kā jau kādreiz teicu, NRJ ir dārgs produkts un prasa lielu ieguldījumu un daudz laika. Varbūt MTG beidzot sadūšosies? Viņiem Zviedrijā ir pieredze ar NRJ...
Silverblue @ sestdien, 2015. gada 12. decembrī 08:53
Būs jāapbēdina Ainārs. Ar ķēķa radio Lielvārdē praktiski nevar uztvert 97,3 frekvenci. Man Ulbrokas virzienā nav nopietnu šķēršļu un vienalga neķer. Ar SDR uztvērēju un 1,5m garu dipolu istabā uztvert var, bet ar šņākoņu un bez RDS. Signāls ir par kādiem 20dB vājāks kā kristīgajam radio. Protams, ar jumta antenu vss rullē. Vārdu sakot, parasts mirstīgais radio Marija normāli Lielvārdē uztvert nevar. Vakar nejauši pamēģināju paklausīties pieRīgā Tīrainē, ar štrunta kabatas radio. Arī neizdevās normāli paklausīties.Sita ciet uztveršanu spēcīgie zaķusaslas raidītāji. Uztvērējs gan arī bija sūds.
Minivat @ sestdien, 2015. gada 12. decembrī 09:06
Silverblue man domāt NRJ Latvia liktenis ir jau skaidrs ... Agrāk vai vēlāk serveris tiks izslēgts un NRJ Latvia aizies vesture :(
Ir tieši doma rīt pamēģināt Lielvārdē to 97.3 brīnumu paķert ar autoradio :)
Zinu ka tur 93.1 skan normāli :)
marss @ sestdien, 2015. gada 12. decembrī 10:00
93,1MHz Radio5 Lielvārdē skan ideāli.Ker ar drātsgalu un ar visu RDS.
Minivat @ svētdien, 2015. gada 13. decembrī 01:15
@Silverblue - MTG drīzāk palaistu Power Hit Radio franšīzi, kas viņiem jau veiksmīgi Igaunijā un Lietuvā darbojās.
Janka @ svētdien, 2015. gada 13. decembrī 08:36
Interesanti testa rezultāti- var klausîties uz Philips magnetolas Kauguros-Jűrmalā ar izvilktu teleskopisko antenu.
Turpinām testēt signāla izplatíbu.
Ainārs no Mārupes @ svētdien, 2015. gada 13. decembrī 14:58
Sestdien no rîta staigāju pa Mārasciemu, Skaņākalna ielu, tad Vecozoliem- Zeltrítu ielu. Aizgāju lîdz Tírainei. Signālu testēju ar ciparu uztvērēju Sony ICF-M33RDS. Signālu slāpēja daudz kur citas radio stacijas no Zaķusalas. Bij jāpamokās, lai varētu klausīties. Bet, kā jau minèju, Jūrmalas pilsètā skan labi.
Ainārs no Mārupes @ svētdien, 2015. gada 13. decembrī 15:04
Nu re,mūsu testi līdzīgi.Viss pilnīgi loģiski. Ja blakus darbojas desmit reizes jaudīgāki raidītāji ar ievērojami efektīvākām antenān, tad naivi cerēt uztvert vāju un salīdzinoši tālu staciju. Tad sākas tāluzveršana,kas nav domāta parastiem klausītājiem.
Minivat @ svētdien, 2015. gada 13. decembrī 23:04
Tad finālā sanāk kad tā apraide ir 3 mājas no kurām 2 ir tukšas... Abrīnojama uzņēmība ar radio staigāt uz riņķi, nav loģiskāk iekāpt mašīnā ar vidējas klases uztvērēju apbraukāt iepriekš teorētiski aprēķinātās zonas? Starpcitu braucošā mašīnā arī uztveršanas apstākļi savādāki kā kājām ejot.
princ_fm @ pirmdien, 2015. gada 14. decembrī 07:37
Vai tad baigi parametri kopš NRJ/Retro un kas tik vēl tur nav bijis, mainījušies? Apraidei tak plus mīnus tādai pašai arī jābūt. Tātad Salaspils / Jūrmala / uz ziemeļiem nezinu.
Janka @ pirmdien, 2015. gada 14. decembrī 07:42
Es nezinu, kur atradās NRJ raidítājs. Vai tik nebija kaut kur Jaunmārupē? Bet Polijā arī raida poļu Marijas radio un visi ir apmierināti. Pie tam poļu RadioMarija reitingu ziņā daudz neatpaliek no viņu populārā RMF radio un Dico Polo FM. Poļu radio tirgu un reitingus labi zinu. Cik nu Latvijā no 2016. gada visiem RJ pa ēteru būs jārunā tikai latviski. Esmu par to, lai radio klausítājien bütu izvèle. Lūdzu kāds paziņojie, vai ar auto dzird Lielvārdē? Te jau @marss solîja Radio Marija uztveršanu notestēt.
Ainārs no Mārupes @ otrdien, 2015. gada 15. decembrī 15:12
Ainar tev visi putni ir majas ??
ixilo @ trešdien, 2015. gada 16. decembrī 01:22
Beigās nebrīnīšos kad kāds te visus aiz deguna vazā. Jo kura stacija apseko savu apraides teritoriju staigājot no ielas līdz ielai :)
princ_fm @ trešdien, 2015. gada 16. decembrī 06:47
Nav jau slikti, ja radioī pašnieks interesējas par savas stacijas uztverambu. Staigā ar rāčiņ pats, vai jautā ciem, tas tīri tehnisks jautājums. Cita lieta,to visu varēja izdart pirms pirkuma. Tad, droši vien, varētu cenu nokaulēt. Radiostacijas uztveramību jau neietekmē progama, kuru tā raida. Radioviņiem dziļi pofig kadu signālu nest.
Ja runa par radio rētingiem, tad tur viss iepriekš prognozējams. Ir kristīgais radio, ar visas Latvijas pārklājmu un tā rētings, ir diezgan precīzi zināms katoļticīgo skaits,tātad mērķa auditorija. Es, piemēram, Kurzemē vispār neliktu raidītājus,jo tur pārāk maz katoļu. Toties Ladgale un Rīga ir vietas, kur būs mērķa auditorija.
Es Lielvārdē arī autiņā radio Marija nedzirdu, bet lai jau kāds cits arī to pārbauda.Kristīgo radio, taipat laikā,ideāli.
Minivat @ trešdien, 2015. gada 16. decembrī 07:24
@Ainār - jā, tikai Radio Marija Polijā raidītājs ir katrā krajā un vēsturiski ļoti ticīga valsts. Latvija ir cits stāsts. Raidītāji 3 pilsētās, tie paši švaki. Un LKR, kam jau ir 10+ gadu handikaps un vislatvijas apraide. Good luck, protams.
Janka @ trešdien, 2015. gada 16. decembrī 09:14
Vakar braucu pa Daugavas otru krastu un bišku paklausījos. Ar labu un selektīvu auto radio no Daugmales,pa apvadceļu uz Jūrmalu, ķr ļoti labi. Sākot no Daugmales,Ķeguma virzienā, sāk š]nākuļot, bet Tomē vairs nav klausāms.Uz Ķeguma HES tilta atkal skan, bet kā kāda ēka priekšā,tā čuš. Nīkulis ir tas raidītājs un iespaids,ka antena labāk raida Rīgas virzienā. Aiz Daugmales es ar aci rdzu rorni, bet rāčiņš vēl var nošņākuļot, nu tas ir pipec. Jā, nu dikti vajag piestrādāt ar audio apstrādi. Autiņā nav pieņemams,ka tik nevienmērīgs skaļums. Konkrēti, pēc septiņiem vakarā, bija kautkādas lūgšanas,tad minūtes piecas vienu balsi knapi dzirdēt varēja, tad pēkšņi tā parādijās. Telefona saruna skaļa,studija klusa. Latvijas radio es nekad tik švaku apskaņošanu neesmu dzirdējis.Tak mācaties no citiem,kā tas jādara.
Minivat @ otrdien, 2015. gada 22. decembrī 01:21
Radio Marija no negatîvās puses atpazīstamîbu ieguvis, ka radio darbinieki sākuši viens otru apliet ar samazgām sociālās saziņas vietnès. Pretīgi lasít. Kaut kāda Lîga lamā kaut kādu Arni. Cits izsaka pretenzijas, ka Lûcija viñu nobloķèjusi facebook u.t.t.
no malas skatoties @ svētdien, 2016. gada 17. janvārī 22:05
Es klausos Radio Marija caur internetu Anglijā.
Rihards Miķelsons regulāri sludina, ka vajag brîvprātígos.
Vai jau tagad to brîvprātîgo nav par daudz? Ka interneta sarakstēs tie brîvprātígie savā starpā nesadzîvo, viens otru pazemo, nicina. Kad beidzot katoļi sāks viens otru respektēt, pieņemt ?
Velta Cîrule @ sestdien, 2016. gada 23. janvārī 00:10
Eu bļe savāciet to katoļu sektantu Aināru pie sevis strādāt savā kristígajā radio. Jau zb klausîties Cēsîs viņa kristîgos šlāgerus uz FM. Vismaz cilvēks büs savā vietā un pelnîs sev iztiku.
Mārtiņš no Cēsîm. @ otrdien, 2016. gada 22. martā 14:55
Kā jau rakstíju feisbűkā, tad tie brîvprātígie viens otru nodirš. Kāpèc tāds radio bija jātaisa?
max @ sestdien, 2016. gada 2. aprīlī 00:08
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums