Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Reiters Stārā
 
Esat piefiksējuši Stārā izmaiņas...Zviedris prom,Māris šamējā vietā un pēcpusdienā Reiters ar autovadītājiem?
dans @ pirmdien, 2015. gada 29. jūnijā 08:29
He he, pēc padsmit gadiem atgriežas Stārā. Atceros, ka tieši Braucamlaikā tur viņš arī ap 2000šo bija. Un tad jau SWH B-laiks. Un tad 101. Nu piestāv viņš tai pēcpusdienai, piestāv.
Janka @ pirmdien, 2015. gada 29. jūnijā 08:31
Prieks par Egonu!
130db @ pirmdien, 2015. gada 29. jūnijā 09:44
Sen nav dzirdēts būs mosh jāieslēdz. Diez skaņu beidzot salabojuši, jo skanēja pretīgi. Protams Stars nav manos favorītos, jo smagi nodrillēta tā pleiliste ;)
marss @ pirmdien, 2015. gada 29. jūnijā 09:58
1)Labi, ka Zviedri aizvāca-viņa rokera balss galīgi neiederējās popsīgajā Stārā
2)Jau vairāk kā mēnesis un skaņa tā pati... viņiem kaut kāda klausītāju aizbaidīšanas akcija sākusies? :D Redzēs, kā tas parādīsies reitingos, bet Annas tantei tirgū jau po kāda skaņa, galvenais, ka kkas grab fonā :))
ABC @ pirmdien, 2015. gada 29. jūnijā 10:21
Egons zina, ka viņa Radio 7 nekur tālu nevar dzirdēt FM`ā, tad nu devās uz Star FM, kas dzirdams visā Latvijā FM viļņos.

marss, tev gan grūta dzīve, sūdzēties par visu un visiem.
ivo @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 05:55
Star FM'ā ir šķību roku pazīmes. Liekas, ka vienkārši sagrozīja procesoru, nezinot kā tas strādā. Parasti tā skan "Orban'a klasika", kad slikti saregulēta. Un ja to pamana pat parastie iemitnieki un tā skan viss tīkls, tad tas tiešām var nospēlēt ļaunu joku reitingam, un tie vairs nav nelielas nepilnības, kā, piemēram, KHR skaņā, tas jau ir nopietni.
Vovanich @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 08:01
Vovanich - šoreiz liekas, ka vaina ir dziļāk. Liekas, ka puse playliste (džingli + pat reklāmas) skan briesmīgi, cita dziesma atkal jau normāli. Nezinu vai dīdžejiem ausīs neskan (ja vaina ir mana minētā un nāk jau no playout datora, nevis jau raidītāju ķēdē), bet nu mēneša laikā taču kādam vajadzēja saprast, ka kaut kur ir problēma. Normāli tas točna nav. Un nav tak tā kaut kāda Maz*isānu stacija ar 2k klausītāju. Nacionālās apraides stacija ar vislatvijas tīklu. Dīvaina attieksme.
Janka @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 08:36
Janka, tā ir 100% finālas apstrādes vaina. Parasti džingli un reklāma ir vairāk sakompresēti, nekā mūzika, īpaši ja tā ir agrāku laiku mūzika, un ja tur tiešām stāv kaut kāds Orban 8200, viens no pirmajiem digitālajiem FM procesoriem, kuram apstrādes algoritmi ir diezgam primitīvi, tad viņš nespēj to visu pareizi sagremot un rodas tāda starpība. Dīdžejs to nedzird, jo visticamāk procesors atrodas pie Rīgas raidītāja un no tā apstrādāts signāls tiek izplatīts uz visu tīklu.
Vovanich @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 09:35
Diez vai Reiters ir Starā par šādu skaņas kvalitāti...
stars @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 09:48
Nu citur Latvijā Stārs kā feeds tiek ņemts no Satelīta (vismaz senāk tā bija), kur tas vēlreiz tiek pārkompresēts uz MP2 192 kbps. Uz ko reģionos tas rezultējās tik briesmīgā skaņā, ka Stāru izņēmu no favorītiem - to vnk paklausīties nevar. Tā vietā JPils SWH Gold tagad. :D
Janka @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 10:07
Daži vērojumi par Star FM, kas mani priecēja pēdējā laikā. Par skaņu nē - par to lai runā attiecīgie profesionāļi vai tie, kas sevi par tādiem uzskata. Tā nu sanāk, ka es esmu priecīgs par to, kas citus skumdina, proti, par tiem gadījumiem, kad ir izslēgti raidītāji, ko pastāvīgi varu dzirdēt, jo tieši tajos gadījumos atbrīvojušajās frekvencēs man rodas iespēja uztvert ko retu vai pat vēl nedzirdētu. Tā tas bija arī šoreiz.

Vismaz no 27. jūnija pievakares līdz 29. jūnija pēcpusdienai neraidīja 87,7 MHz raidītājs no Lielvārdes novada. Starp citu, vai tas ir atsācis raidīt? Varbūt to varētu pateikt Vladimirs vai Didzis?

Savukārt Rīgas 106,2 MHz raidītājs neraidīja dažas stundas naktī uz 29. jūniju. Pēc šīs profilakses Rīgā ir parādījusies jauna radioteksta informācija. Iepriekšejo reizi radiotekstu Rīgas frekvencē es tiku redzējis 2013. gadā.

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2015. gada 30. jūnijā 12:16
Nu nesteidzes ! pagaidi !!! Drizumā salabosim un tad bus skaņa. 29 datumā es remonteju raiditaju , tā pec ne kas nebija ēterā
TOPruslan @ piektdien, 2015. gada 3. jūlijā 11:47
Nav jau nekādas steigas! Un kāpēc gan lai tā būtu vajadzīga?!

Es tikai konstatēju faktus. 87,7 joprojām klusē arī 4. jūlijā.

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2015. gada 4. jūlijā 03:06
Jums neliekas, kā Egons... tā kā... šauj pār strīpu pēdējos raidijumos? Labi, jau no paša sākuma bija sajūta, ka viņam īsti nav par ko runāt "autopilotā", bet šonedēļ laikam arī veselais saprāts gatavojas teikt "atā". Kas tā par tizlu dziedāšanu dziesmām līdzi? Kas par vēja attēlošanu ēterā? Kas par, atvainojos, bērnudārzu? Labi, Grigalis arī bija pārāk emocionāls. Bet viss bija saprāta robežās, un tā arī paliek "otrajā cēlienā". Vai, varbūt, es kaut ko nesaprotu un tas ir jauns, perverss raidijuma vadīšanas stils?
klausītāja @ trešdien, 2015. gada 22. jūlijā 12:26
Es tieši tagad esmu sācis klausīties šo radio. Egonam sanāk padarīt radio dzīvu, nekādas perversijas tur nav. Pat dziesmas, kas griežas uz riņki atkal un atkal, tagad skan labāk. Prieks par viņa atgriešanos šajā laikā.
Gins Mednis @ piektdien, 2015. gada 24. jūlijā 07:55
Piekrītu Gintam. Ļoti gaidīju Egona atgriešanos ēterā. Tagad atkal ir sajūta, ka gaidu dienas otru pusi.
Vita @ piektdien, 2015. gada 24. jūlijā 07:58
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums