Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

radio NRJ - kurš klausās un kā patīk Loks un Candy kā rj?
 
čau visiem kas ar N-R-J.! tagad droši vien domājat ka esmu fans? nē. intereses pēc klausījos, jau apnika. loks kā rj ir labs, patīkami viņu klausīties, candy gan nekādīgi nepaķer. runā jau arī maz un man pat ir aizdomas ka tas viss ir ieraksts arī loks no rīta. pats radio nav nekas īpašs, pops ar nelielu dejumūzikas piedevu, pietam treki nez kāpēc ir ņemti pēc nrj ru top30... rotācija tiešām līdzīga. vai nevajadzēja taisīt pēc lv klausītāju gaumes? lv mūzikas tur nav un nebūs tāpat kā ehr. eto ne delo. nav nekā ar ko šis radio var paķert. vismaz mani tiešām. būs tāpat kā ar spin man šķiet.
klausulis @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 01:02
Êriks Loks ir psihisji slims cilvēks. Kas tādus vēl laiz ēterā? Dēl Êrika Loka es to radio neklausos
inga @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 02:45
nesaprotu kāpēc tāds uzskats. Katram dj ir savs vadīšanas stils. Galu galā cik mums ir labu dj? Savulaik spin labi strādāja ralfs, markus riva capital, bet kopumā jau nav no kā izvēlēties.
klauseklis @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 05:40
NRJ izskatās ir uzsācis darbību ar nelieliem finansiāliem ieguldījumiem. Ja, programmu vadītu "špana",kā tas bija ar TopRadio darbības sākumā, nemaldos 2010, tad reitingi ietu uz augšu.
DM @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 07:34
šeit jau nav tikai jautājums kas vada, bet kā vada. Atraktīvi cilvēki radio ēterā var piesaistīt klausītājusbet tas nav viss. Topradio? Tur bija viss savādāk kā citur gan mūzikas gan pašas idejas ziņā. No rīta franklins, topruslans ar savu stilu un uzvedību ēterā klubu mūzika kā formāts. Nrj pats kā radio nav nekas īpašs parasts komercradio kas atskaņo populāru mūziku. Lai viņi kādam atņemtu reitingu vajag kaut ko skaļu izveidot. Vai pašai eiropa plus bija neslikts klausītāju loks kamēr translēja ēteru, raš, eurohit top 40
klausulis @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 09:12
Cik ir klausīts Energy, tāda aizdoma, ka tiek spiests EHR top40 ar dažu klasisku hītu piešprici ... no rīta loks? Kaut kā likās ka Švāns bet OK, vienalga, patreiz tie dīdžeji pat īsti varētu nebūt, jēga no viņiem ir ļoti maza. Cik ilgi tas Energy turēsies grūti pateikt, jo neko unikālu nav atklājuši, un vai būs pietiekami daudz kausītāju, nez
marss @ ceturtdien, 2015. gada 26. martā 09:31
Ievēroju, ka RDS PS informācija pārtapusi no sākotnējās sakarīgās un normām atbilstošās "ENERGY__" par dinamisko un līdz ar to nesakarīgo "HIT_____ MUSIC___ ONLY____".

Citu komentāru nav.

73!
Rolands Strautmalis @ piektdien, 2015. gada 27. martā 18:11
Hit Music Only ir NRJ sauklis. Cita lieta, ka it doesn't make sense to likt RDS nosaukumā bez paša "NRJ". Bet nu, ko Tu bagātam mācīsi.
Janka @ sestdien, 2015. gada 28. martā 11:23
PS (abreviatūra no angļu "Programme Service") astoņām zīmēm ir jāatspoguļo tikai stacijas (programmas) nosaukums.

Saukļi, bļaukļi un viss pārējais, ja stacija to vēlas un uzskata par vajadzīgu, ir izvietojami radiotekstā (RT) brīvā 64 zīmju formātā.

73!
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2015. gada 28. martā 16:34
Roland, likumu mēs zinam, bet kā ir praksē, pats labi zini. :))
Janka @ svētdien, 2015. gada 29. martā 05:20
Viņiem nav atļauts izmantot nosaukumu ENERGY un NRJ. Ir tiesas lēmums par pagaidu aizsardzību.
Vitalijs @ trešdien, 2015. gada 1. aprīlī 02:47
Es te rakņājos pa netu uzodu to pašu - kaut kādās tiesu lietās. Viņiem ir problēmas un liekas tik ātri neatrisināsies. Citas LV radiostacijas papildus konkurentu negrib savā lokā! www.energy.lv izskatās ka savu brandoto vārdu negrib tāpat vien atdot tikai kaut kādu Nrj labā ☺
capitalFM fans @ trešdien, 2015. gada 27. maijā 17:21
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums