Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Radio Centras FM 91,2 labi uztverams Olainē
 
No kurienes viñi raida?
Ainārs no Mārupes @ svētdien, 2013. gada 13. oktobrī 10:09
No "Tryškiai" Letuvā :)
ricis @ svētdien, 2013. gada 13. oktobrī 10:20
Šodien Siguldā labi bija uztverams M1 rādio.Tas laikam arī ir Lietuviešu
carlos3 @ svētdien, 2013. gada 13. oktobrī 10:37
šodien laikam labs prahods vai kā viņu sauca ;) jā M-1 ir leišu ;)
marss @ svētdien, 2013. gada 13. oktobrī 12:10
Ainār - varbūt sajauci ar 92,2? Jo tas raida no Šiauliai, ļooti spēcīgs raidītājs. Kaut kad vienu rītu pat savā iPodā uztvēru. Tryškiai Rīgā dzirdējis neesmu.
Janka @ svētdien, 2013. gada 13. oktobrī 14:42
Bauskas apkārnē Radio Centras skan regulāri, stereo kvalitātē.
Kā janka teica, raida no Šauliem (92.2). tiesa, no Paņevežiem arī varu klausīties (101.4, laikam).
misters @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 04:24
Bišku samuldējos, nevis 101.4, bet 105.5:)
misters @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 04:30
Ar visparastāko dipolu var regulāri klausīties leišu un igauņu stacijas. Ar piecelementu Yagi antenu brīvi Lielvārdē var dzirdēt gan somu,gan zviedru radio. Nu varbūt stereo pašņāc vai RDS gļuko,bet klausīties var katru dienu.Tur nav nekā pārdabiska, vajag tikai kārtīgas antenas un labu uztvērēju. Lai klausītos ar ķēķa radio, tad tiešām vajag labu signāla izplatīšanos.
Minivat @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 04:46
105,5 -RC- ir Biržai, Sandi.
Janka @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 05:22
Esmu jau piemirsis, kas no kurienes nāk. pirms kāda pusgada biju sataisījis sarakstiņu ar visām LT radiostacijām, kas ir uztveramas manā pusē, bet tad vienu dienu kļūdas dēļ nejauši izdzēsu. Tagad slinkums pa jaunu taisīt, tad nu nākas no galvas mēģināt atcerēties.
misters @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 05:36
Nekādas tabulas nav jātaisa. Šai lapā ir visa informācija
http://fmscan.org/
Bonusa,ja kāds grib kaimuiņvalstu DVB-T skatīties
http://www.satbroadcasts.com/DVB-T_transmitters_list.html
Minivat @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 07:45
V ljuboe vremja sutok v Baldones novadse slishu FM 96.0-Žinių Radijas i FM 100.8-Lietuvos Radijas na prostoj milnice. Podskazhite, esli podkluchu starij blaupunkt ot avto, mozhno li chtoto eshe pojmatj iz litvi, i gde mozhno kupitj tu zhe samuju Jagu? i kakaja cena? podskazhite ljubitelju. A na DV kstati radio Rossii pret + Polska Edynka + Nemci
Alexey @ pirmdien, 2013. gada 14. oktobrī 14:18
Var Argusā nopirkt 5 elementu Yagi 5TV kamālam. Gan jau tur var pasūtīt precīzu antenu uz 88-108MHz. Tos salocītos FM sū** dipolus gan nevajag pirkt. Ja nav antenas tad nav. Antenu var uzbūvēt pats no vecas 3 kanāla TV antenas. Izejmateriāls nemaksā neko,jo televīzija pārgāja uz digitālo apraidi un metru viļņu antenas vairāk nebūs vajadzīgas. Te mans raksts kā uztaisīt antenu
http://www.freefm.lv/lv/readarticle.php?article_id=117
Minivat @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 01:00
Paldies minivat par adresēm.
es to 100.8 Fm dzirdu pat ar naglu antenas vietā:D
Gatis @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 03:35
Tāpēc, ka ar 2kW kaplēt pierobežā (LRT Radijas ar tādu jaudu raida no Biržai) ir spēks! Visvārgākais laikam tur ir LRT Klasika (87,5) Pukas (99,3) un M-1 (99,8), abi ar 0,1 - 0,2 kW, RC (105,5) laikam bija 1 kW. Pierobežā gan drīz būs jaunas stacijas dzirdamas, padome viņiem konkursus daudzus izsludinājusi.
Janka @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 03:55
LRT Klasika (87.5) var klausīties diezgan labā kvalitātē
M-1 (99.8) ļoti labā, stereo
Pukas (99.3) gan knapi var uzķert.

Daini, kur lasīji, ka pierobežā būs jaunas stacijas?
Gatis @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 07:00
http://www.rtk.lt/lt/lrtk_sprendimai/konkursai
Janka @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 07:06
Minivat Par kadu summu tu varetu uzbuvet to antennu un pardot?
Aleksejs @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 12:38
Gan Šauļus, gan Tryškiai var uztvert diezgan viegli Zemgales reģionā (pašus jaudīgākos raidītājus). Kuru no vieņiem labāk - kā gadīsies. Šoreiz nestāstīšu sīki, ko man izdevies uztvert, bet tuvā nākotnē būs video, par to, ko var uztvert ar RTL SDR brīžos, kad nedarbojas daži no vietējiem Rīgas raidītājiem :)
Vovanich @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 13:10
Vovanich mozhno li v lv kupitj tuner RTL SDR dlja kompa i kakoj posovetuesh?
Aleksejs @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 13:18
Pāris dienas biju ārpus tīmekļa, un te pēkšņi šāda, man negaidīta tēma. Bildīšu arī es kādu vārdu man tik tuvās tāluztveres (DX) tēmas sakarā.

RC raidītājs 91,2 MHz no manis atrodas 194 km attālumā, un es to ļoti bieži uztveru ar pilnu RDS informāciju.

Šogad no Lietuvas pagaidām esmu uztvēris 154 raidītājus, no tiem 54 ar RDS (2012. gadā attiecīgi bija 160 un 76, bet 2011. - 161 un 67). Gads vēl nav galā, gan jau vēl būs dienas un naktis ar labu rudens troposfērisko izplatību.

Šogad vispār pirmo reizi savā praksē no Lietuvas esmu uztvēris sešas stacijas:
99,6 MHz LRT Klasika no Ignalinas (apmēram 202 km no manis; pirmo reizi 25. februārī),
95,4 MHz Pūkas-2 no Telšiem (apmēram 216 km no manis; pirmo reizi 3. aprīlī; agrāk šajā frekvencē diezgan ilgus gadus raidīja Žemaitijos Radijas, kas ir iznīcis),
101,7 MHz LRT Klasika no Graužiečiem pie Ukmerģes (apmēram 204 km no manis; pirmo reizi 15. aprīlī; šis ir visvājākais no 54 tobrīd darbojošamies LRT (Lietuvas Radio) 3 programmu raidītājiem),
96,8 MHz Radijas XXL FM no Telšiem (apmēram 215 km no manis; pirmo reizi 29. augustā; Rīgas stacijas frekvencē, kas, protams, ļoti sarežģī tāluztveres iespējas),
94,9 MHz Classic Rock FM no Viļņas (apmēram 263 km no manis; pirmo reizi 7. oktobrī),
98,5 MHz Relax FM no Kauņas (30 (!) W ERP; apmēram 254 km no manis; pirmo reizi 7. oktobrī).

Ja jautājumā par antenām nešaubīgi iesaku piekrist tam, ko saka un raksta Minivat, tad tas, ko Tu, Didzi, raksti šeit: "Nekādas tabulas nav jātaisa. Šai lapā ir visa informācija
http://fmscan.org/..." ir vismaz diskutējams. Mēs ar Tevi pavisam nesen pārrunājām tieši to, ka šajā sarakstā, kas gan pasaulē ir labākais un pilnīgākais attiecībā uz daudzām valstīm, Baltijas valstu sakarā (tas pats attiecas uz Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu) ir ļoti daudz nepilnību, aplamību un novecojušas informācijas. Sarakstu veido paši tāluztveres entuziasti. Tādēļ varu ieteikt, lai Sandis un jebkurš, kam vien ir kāda interese par tēmu, droši taisa savus jebkura attīstības līmeņa sarakstus un tabulas un publicē tos, piemēram, tajā pašā freefm.lv attiecīgajā foruma tēmā vai sūta man personiski.

Vēl varu izteikt savas domas radiostaciju tehnisko lietu pārzinātājiem (konkrēti neuzrunāšu), proti, šajā gadsimtā informācija par raidītāju atrašanās vietām un jaudām vairs nevar būt slepena, kā dažs labs vēl uzskata. Tas ir smieklīgi!

Alexey-am varu atgādināt, ka no Baldones līdz Biržiem ir tikai 60 km, tātad Jums šīs stacijas brīvā frekvencē ir jādzird "в любое время суток".

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 13:38
Алексей, в Латвии нигде не видел, такие вещи лучше на Ebay покупать. Самый популярный сейчас - это связка "RTL2832U+R820T", например этот:

http://www.ebay.com/itm/Newsky-TV28T-v2-USB-DVB-T-RTL-SDR-Receiver-RTL2832U-R820T-Tuner-MCX-Input-/171069013196?pt=US_Video_Capture_TV_Tuner_Cards&hash=item27d481fccc

Стоит не более 10$ вместе с доставкой. У меня он уже больше года и пока радует :)
Vovanich @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 13:38
Vovanich spasibo, nado zakazatj, a ti iz Rigi? Chto na njom mozhno slishatj krome prostogo fm priemnika? Cherez nego zhe mozhno podkljuchitj tot zhe cifrovoj lattelekom? Mozhet eshe kakie cifrovie kanali?
Aleksejs @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 13:53
Я из Огре. :)
Вообще возможности этого аппарата очень широкие, всё зависит от софта. Рабочий диапазон у него 24 - 1850 МГц. Со штатным софтом можно бесплатные ТВ каналы смотреть (не знаю, может быть и кодированные как-то можно), есть поддержка DAB радио, что для нас не актуально, но тем не менее. С софтом SDRSharp ещё интереснее. Можно, например, прослушивать рации на 420 МГц, это из того, что я пробовал. Но народ как-то принимает и цифровые сигналы, это надо по фомумам искать, инфы много.
http://www.radioscanner.ru/forum/topic45014.html

Поскольку мне интересен в основном FM, я думаю, как из этой игрушки сделать FM анализатор, для начала чтобы просто девиацию частоты показывал. Это будет уж точно самая дешёвая альтернатива профессиональным приборам :)
Vovanich @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 14:36
Roland,par to manis norādīto lapu Tev ir taisnība, bet sākumam jau nav arī tā parskādi.
Ja runa par SDR USB uztvērēju uz RTL2832U čipa, tad tas ir fantastiski labs verķis.Protams,profesionāli uztvērēji būs ar kautko labāki, bet nu pa to cenu tas ir "kosmoss" Es ar to USB puļķi klausos uz 27MHz tālbraucējus šoferius,uz 26MHz radioamatierus, Uz 68-73MHz baltkrievu radio, protams FM, tad aviācijas sakarus uz 130MHz, radioamatierus uz 144MHz, DAB radio uz 220-230MHz, 423Mhz poļicajus un citus dienestus, PMR uz 446MHz.Tad vēl,uz 433Mhz esmu satelītus klausījies. Ja par DAB, tad izdevās septembrī zviedrus uztvert(500)km).Jūtība uztvērējam ir augstāka kā Motorola rokas rācijai. Ar USB uztvērēju es brivi Lielvārdē baru uztvert FRN 0,5W PMR446 raidītāju no pārdaugavas, bet rācija neķer. Protams,man uz katru diapazonu ir attiecīgas antenas un daudz
http://fotki.lv/lv/Mimivat/comments-34691391/
Tā ir tikai daļa :)
Ar orģinālo programu es uztvērēju tikai izmantoju priekš DAB. Ja godīgi, tad orģinālais softs ir pilnīgs sū**,bet neko citu priekš DVB-T un DAB neesmu atradis. DVB-T rāda, bet es TV vispār neskatos. Jā, orģinalais softs konfliktē ar SDRSharp un abus nsdrīkst reizē instalēt. Vispār, ja strādā ar SDR sharp tad nekādus orģinālos draiverus nedrīks instalēt.Ja ātrs internets un ieslēgti autoapdeiti, tad pēc USB uztvērēja iespraušanas, var būt problēmas palaist SDRSharp. Logi tik ātri kautkādus draiverus internetā salasa, ka fig no tiem pēctam vaļā tiksi.
Lai kā arī būtu, es iesaku USB uztvērēju uz RTL2832U čipa droši pirkt.
Minivat @ otrdien, 2013. gada 15. oktobrī 16:07
UniCredit Finance uzņēmumi
777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy
Tel: +393512646127
Laba diena visiem izlasot mūsu post online es saņemšanu no
e-pasts. Paldies, lai atbildētu uz manu reklāmu. Vispirms ļaujiet man iepazīstināt sevi
jums es esmu Mrs.Grate Elita UniCredit Finance Company Attiecībā uz e-pastu
mēs esam gatavi piedāvāt aizdevumus sabiedrības locekļiem par 2% gadā
bez jebkādām pārbaudēm un kredītu melnajā sarakstā. Mēs piešķirt kredītu, kas ir robežās £ 5,000.00 līdz
£ 40,000,000.00 no Apvienotās Karalistes. Mēs piedāvājam bezmaksas aizdevumus, jo es
bijās Dieva, un aizdevējs nevar veikt izredzes tikai intrested cilvēks būtu
sazinieties ar mums uz mūsu privāto e-pastu: (bankcredit@inbox.lv)
Mēs dodam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties neatkarīgi
no viņu ģimenes stāvokļa, dzimuma, reliģijas, un vieta, bet ir jābūt juridiskai
nozīmē atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, un stingri, lai būtu
cienīgs uzticības
Paldies par sapratni
Sveicieni No Mrs.Grate Elita
BANCO @ ceturtdien, 2016. gada 31. martā 22:05
ĀRĒJĀ GALVENO LĪGUMA PIEDĀVĀJUMS PIETEIKTIES TŪLĪT.

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums vai cita finansiāla palīdzība?
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar trīs procentu (3%) procentiem. e-pastu mums tagad, izmantojot harry50loanfirm@gmail.com ar šādu informāciju

pilnais vārds:
dzimšanas datums::
valsts:
nodarbošanās:
aizdevuma summa:
aizdevuma ilgums:
aizdevuma mērķis:
ikmēneša ienākumi: lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja vēlaties saņemt plašāku informāciju, izmantojot mūsu kontaktinformāciju zemāk

EMAIL: harry50loanfirm@gmail.com

Sveicieni,
Harijs Morgans
harry moegan @ ceturtdien, 2018. gada 8. februārī 14:26
Joe Martino
Visu veidu aizdevumiem, lūdzu, sazinieties ar mums un saņemiet ātru aizdevuma apstiprinājumu šodien. 100% garantēta. Mēs piedāvājam kredītus bez kredītvēstures, nodrošinājuma, vienkāršas operācijas, ātru finansējumu un zemu 2% procentu likmi. Kāpēc palikt finanšu sabrukumā?
Sazinieties ar mums šodien
E-pasts: (quickfinancialservice01@gmail.com)
Pat PAUL
Paul @ piektdien, 2018. gada 20. jūlijā 21:02
Hello, Do you want to join the illuminati and be rich ,famous and powerful? for the rest of your life ? Benefits given to new member who join the illuminati Brotherhood!!!
into your bank account $50,000,000USD ......
Weekly salary $600,000USD .........
A car value at $400.000USD.......
Award contract worth $200,000,000USD.......
A House in any country of your own choice. And a free visa to your dream country.Total lifestyle changes?? if you are interested, WhatsApp Via: +2348147226753 ,OR Email us on: illuminatitemle666@gmail.com , so we can begin the joining process!!!
Szandor Lavey @ trešdien, 2020. gada 6. maijā 03:50
Labrīt, mani sauc Ahmads Asnuls Brunejs un es dzīvoju latvijā. Vēlos runāt par Dieva labestību manā dzīvē pēc tik daudzu mēnešu mēģinājuma saņemt aizdevumu internetā, un es tiku izkrāpts, tāpēc es biju izmisumā iegūt aizdevums no likumīga aizdevēja tiešsaistē, tad es redzēju komentāru no drauga, vārdā Valters Čads, un viņš runāja par šo likumīgo aizdevuma kompāniju, kurā viņš saņēma aizdevumu ātri un viegli bez jebkāda stresa, tāpēc viņš mani iepazīstināja ar dāmu, vārdā kundze. Julian Hoffman, kurš kontrolē uzņēmumu ar nosaukumu Loan Credit Institutions, tāpēc es pieteicos aizdevuma summai 75 000,00 dolāru apmērā ar zemu procentu likmi 2%, tāpēc aizdevums tika apstiprināts un iemaksāts arī manā bankas kontā. tas bija veids, kā es varēju saņemt aizdevumu, lai uzturētu savu salauzto biznesu, kā arī apmaksātu rēķinus, tāpēc iesaku ikvienam, kurš vēlas ātri un viegli saņemt aizdevumu, sazināties ar viņu Aizdevuma uzņēmumam pa e-pastu: ( loancreditinstitutions00@gmail.com ) / vai Whatsapp: +393512114999, lai saņemtu jebkāda veida aizdevumu, kas jums nepieciešams, paldies, ka izlasījāt manas dzīves lieliskāko atsauksmi.
Ahmads Asnuls Brunejs @ otrdien, 2022. gada 7. jūnijā 03:47
We Offer Swift MT760 BG/SBLC, FC MTN,Loan, Letter of Credit { LC }, MT103Etc.

N/B: Provider's Bank move first.

Let me know if you have any need for the above offers.

Thanks

Whatsapp: +16135085843

Email: inquiry.trustedfinanceplc@gmail.com

Skype : inquiry.trustedfinance@gmail.com
GARVAN MAIREAD @ pirmdien, 2022. gada 15. augustā 15:46
We have direct access to genuine providers of Bank Guarantee (BG), Standby Letter of Credit (SBLC), Loan. Issuance is by AA rated Bank in Europe, Middle East, Asia and USA.
We also monetize same BG/SBLC for 100% cash if you do not have a monetizer.

Our bank instruments can be engaged in PPP Trading, Discounting Signature Projects like Construction, Oil and gas, Telecommunication etc.

Please contact me for full details:
Whatsapp : +16135085843
Name: Garvan Mairead

Email: inquiry.trustedfinanceplc@gmail.com

Skype : inquiry.trustedfinance@gmail.com
GARVAN MAIREAD @ pirmdien, 2022. gada 19. decembrī 15:23
HOW I FINALLY JOINED THE ILLUMINATI BROTHERHOOD AFTER A LOT OF SCAMS
HELLO everyone my name is Danty i am from the USA i'm giving a
testimony on how I joined the illuminati brotherhood, I was trying to
join this organization for so many years now, I was scammed by some
fake agent I was so down i could not feed my self or even take care of
my bills and my family no more and I tried to make money by diffrent
ways which all went in vain, I was afraid to contact any illuminati
agent because i have scammed alot and they've eaten my hard earned
money, one day I came across a post of someone giving a testimony
thanking a man called NATHANIEL NELLY for helping him to join the
illuminati brotherhood, then I looked at the man's email and the phone
number that was written below , I was really afraid cause i wouldnt
want to loose again to contact him because i was scammed a lot of
times by scammers who ate my 500,000 and went away with the money then
I was so confused so I made up my mind to contact the person that was
given the testimony and i called him and I communicated with him on
phone calls before he started telling me his own story about when he
wanted to join he told me everything to do, then I made up my mind and
called the agent called Mr NATHANIEL and he told me everything which i
need to do which i did all and I was initiated, surprisingly I was
given my benefits of being a new member of the great illuminati
brotherhood I was so happy that a turn came into my life all thanks to
him .. For more info contact the official agent on WhatsApp on +1
(201) 293-7097 OR email: illuminatinationwide2@gmail.com
kingsley matthew @ sestdien, 2023. gada 7. janvārī 01:46
HOW ILLUMINATI BROTHERHOOD MAKE ME RICH AND FAMOUS. I am a member of
the illuminati brotherhood, i want to give thanks to the Lord Lucifer,
for what he has done for me, he changed my life, he bring joy and
happiness to my life, i am living a good life today is because of the
illuminati brotherhood, i have being try all my life to join the
illuminati brotherhood, i was scammed some many times but i still did
not give up, because when you give up in life, life will also give up
on you, if you have been scammed so many times, my advise for you is
not to give up, because the illuminati brotherhood is real, i joined
the real illuminati paying just 300usd, to join the illuminati, i want
you all to know today, , you don't pay money to join, my advice for
you all is to make up your mind and join the illuminati brotherhood,
when my initiation process was completed the benefits amount which was
given to me is $1,000,000 to start a new life, this is the reason why
i can not stop hailing the illuminati brotherhood, Are you a musician
or a politician or a business person and you want to become rich in
what you do if you are in any kind of problems or you in support in
life, my advice to you is to join the illuminati brotherhood so that
all your problems can be solve in life, to join the illuminati
brotherhood you can contact Nathaniel Nelly on whatsapp, +1 (201)
293-7097 or Email him on illuminatinationwide2@gmail.com
samm @ sestdien, 2023. gada 7. janvārī 01:47
Hello everyone my name is kingsley matthew from the united state of
america north carolina i'm giving a testimony on how I joined the
illuminati brotherhood, I was trying to join this organization for so
many years now, I was scammed by fake agent in south Africa and ghana,
I was down i could not feed my self and my family anymore and I tried
to make money by all means but all in vain, I was afraid to contact
any illuminati agent because they have eat my money, one day I came
across a post of someone giving a testimony thanking a man called
NATHANIEL NELLY for helping him to join the illuminati brotherhood,
then I looked at the man's email and the phone number that was written
there, I was afraid to contact him because i was scammed a lot of
times by scammers who ate my 500,000 and went away with the money then
I was very confused so I decided to contact the person that was given
the testimony and i called him and I communicated with him on phone
calls before he started telling me his own story about when he wanted
to join he told me everything to do, then I made up my mind and called
the agent called NATHANIEL NELLY and he told me everything to do and I
was initiated, surprisingly I was given my benefit of being a new
member ,but if intrested in joining kindly message NATHANIEL NELLY
via email (illuminatinationwide2@gmail.com) or whatsapp +1 (201) 293-7097
easter @ sestdien, 2023. gada 7. janvārī 01:48
i just want to say a big thanks to Dr Oniha for what he has done for me, i contacted him at the point of my needs and he came through for me, he said he was gonna help me and he did, I played lottery for 20 years and couldn’t win a dime, at a point I was disappointed and almost gave up, but then another thought came to my mind why don’t I try a lotto spell since I have already heard about people doing it, and then i decided that i will give it a try, but there was a lot of spell casters online this got me confused that i didn’t know which to pick, I decided to follow my instinct and i picked Dr Oniha i sent him an email and waited for couple of hours no reply, at this point I was already anxious and eager to get a reply from him and then i sent him a test on his WhatsApp and immediately he responded i told him what I wanted and he gave me assurance that i must win after his spell, i did what was asked of me, behold i hit the jackpot. i am so so happy to share this here because i have never seen a miracle like this before, thank you so much Dr Oniha you are a life saver. Anyone out there can also talk to him if you need his assistance too, that is why I'm testifying about his good work so people in need can reach out to him.
Call/Whatsapp number: +16692213962
Website: http://onihaspells.com
EMAIL: ONIHASPELLTEMPLE@GMAIL.COM
Bryan Robson @ piektdien, 2023. gada 31. martā 08:07
My life has really changed for good. I won (seventy five thousand dollars)Your Lottery spell is so real and pure. Thank you very much for the lottery spell that changed my life”I am totally grateful for the lottery spell you did for me Dr Oniha and i say i will continue to spread your name all over so people can see what kind of man you are. Anyone in need of help can email Dr Oniha for your own lottery lucky winning number,because this is the only secret to winning the lottery.
Call/Whatsapp number: +16692213962
LUCAS @ piektdien, 2023. gada 31. martā 08:09
ILLUMINATI BROTHERHOOD TEMPLE 666 TRULY EXISTS
NOTED: ILLUMILLATI BROTHERHOOD 666 DOES NOT AND CAN NEVER DISCLOSE CONTACT NUMBER ON SOCIAL MEDMEDIA
Email: 666illuminatiagent666@gmail.com
To join the Great Illuminati 666 is not easy as world people think, you have to be brave enough because it's all about spirituality
I want the world to know that the great Illuminati brotherhood temple of riches and power 666 truly exists.
At first, I thought it was a scam because these days it's hard to find genuine people on the internet until I decided to give it a try,
And my whole life changed in just 6 days

BENEFITS OF NEW MEMBERS
1. A house in any country of your choice.
2. A new dream car worth $ 200,000 USD.
3. The sum of 1 million dollars ( 1,000,000$ )

You must be at least 18 years old before you can contact our partners Email: 666illuminatiagent666@gmail.com
666 @ pirmdien, 2023. gada 7. augustā 15:39
ILLUMINATI BROTHERHOOD TEMPLE 666 TRULY EXISTS
NOTED: ILLUMILLATI BROTHERHOOD 666 DOES NOT AND CAN NEVER DISCLOSE CONTACT NUMBER ON SOCIAL MEDMEDIA
Email: 666illuminatiagent666@gmail.com
To join the Great Illuminati 666 is not easy as world people think, you have to be brave enough because it's all about spirituality
I want the world to know that the great Illuminati brotherhood temple of riches and power 666 truly exists.
At first, I thought it was a scam because these days it's hard to find genuine people on the internet until I decided to give it a try,
And my whole life changed in just 6 days

BENEFITS OF NEW MEMBERS
1. A house in any country of your choice.
2. A new dream car worth $ 200,000 USD.
3. The sum of 1 million dollars ( 1,000,000$ )

You must be at least 18 years old before you can contact our partners Email: 666illuminatiagent666@gmail.com
Abida Mohamed @ pirmdien, 2023. gada 7. augustā 17:02
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums