Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Skonto Jēkabpils 94,7
 
Šorīt pamanīju, ka iedarbināts. Skanēja gan tobrīd atšķirīga versija no tās kas Vidzemē. Raidītājs tikpat vārgs kā Tev. No kurienes tieši raida nav kāds info?
Paredzu lielu popularitāti šeit šai frekvencei, jo JPils TNS reitingos Skonto parādījās pat bez vietējā raidītāja (te var noķert šņākuļojošu Cesvaines 99,8).
Janka @ svētdien, 2013. gada 8. septembrī 07:31
Raidītāju pirmo reizi uztvēru jau 25. augustā. Raida Rīgas programmu paralēli 107,2 MHz.

73!
Rolands Strautmalis @ svētdien, 2013. gada 8. septembrī 07:48
Nez kāpēc tā, nevis Vidzemi? RDSā raksta Vidzemes tel.nr. Varbūt ir doma nākotnē par atsevišķu Zemgales/Latgales feedu?
Janka @ svētdien, 2013. gada 8. septembrī 08:02
Zemgalē tak var ļoti labi dzirdēt gan Rīgas 107.2, gan arī 102.3. Nafig viņiem kaut kādu zemgales fīdu.
Gatis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 04:26
Fakts, bet ja Jēkabpils iet savā reģionā un pieliek vēl Latgali klāt? Sanāktu 4 zonas - Kurzeme + Vidzeme + Jēkabpils ar Latgali un Rīgas 107,2. Izklausās loģiski, ja tas šobrīd nav tikai tehnisks gļuks kāpēc tur skan 107,2 zem Vidzemes licences.
Janka @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 04:58
Ja kas, tad šajā pašā (1.) foruma tēmu lappusē ir tēma "Radio Skonto Vidzeme-Jēkabpilī", kurā es vēl 25. augustā uzrakstīju, ka raidītājs sācis darbību... Tā kā šajā forumā nav īpašas nozīmes, kurā tēmā ko rakstīt un cik reižu dublēt vienu un to pašu, jo vecākas tēmas acīmredzot tikpat kā netiek lasītas, tad uzrakstīšu īsumā par jaunāko tieši jaunākajā tēmā, jo to kāds vismaz izlasīs. Varbūt, ka kādam pat noder!

Tiem, kas priecājās par DKR latviešu mūzikas programmu Jēkabpilī, jāsāk mācīties citas valodas. Vismaz kopš 30. augusta arī 96,9 MHz skan DKR Retro ar tieši tādu pašu formātu kā Daugavpilī, bet skanējums nav paralēls 90,1 MHz. Ir tāds iespaids, ka ēterā ir divas dažādas programmas, arī džinglos skan katra raidītāja vietējā identifikācija. Gadījumā, ja ir vienkārši nobīde laikā, tad tā ir diezgan liela.

Daini, Tu 22. augustā rakstīji, ka Ošānos 92,1 jau kādu laiku nestrādā RDS. 5. septembrī novēroju, ka RDS bija.

6. septembrī 95,0 MHz pirmo reizi izdzirdēju Star FM no Cēsīm vai apkārtnes. Ir arī RDS PS un RT.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 06:06
Roland, te jau pirms kāda laika bija lūgums lapas moderiem mēģināt uztaisīt tādu fišķu, lai, ja tiek ierakstīts kāds jauns komentārskādā tēmā, tā tēma, tiek automātiski pacelta foruma augšpusē. savādāk tā pat ne viens (vis maz lielākā daļa) nelasa agrākās tēmas, jo nevar saprast, ir kāds jauns ieraksts vai nav.
Gatis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 06:14
... un nupat 13:26 pamanīju Star FM no Lielvārdes 87,7 MHz, kas gan pēc minūtes izslēdzās, lai ļautu uz pusminūti ieskanēties KHR no Liepājas. Starp citu, tikai aizvakar, pateicoties patlaban valdošajai ļoti labajai troposfēriskajai izplatībai, vispār pirmo reizi uztvēru KHR no Liepājas ar RDS. Nu vairs tādas iespējas visdrīzāk nebūs.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 06:16
Rolnad ka ar star fm limbažu 92.00 kur viņš atrodas.
ašais @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 08:35
87,7 Star FM arī dzirdu. Signāls Ogrē ir labāks, nekā Bauskas 106,6, bet sliktāks, neka Rīgas 106,2. Tatad, kā es arī domāju, SFM un Tev, ja tie vēl taisās raidīt Lielvārdē, uz Ogres auditoriju pretendēt, visticamāk, nevarēs. Tikai Lielvārde, Ķegums un tuvākie pagasti, kas kopumā ir ap 10-12k iedzīvotāju.

Par Jēkabpili. Ar Technics ST-GT650 man neizdevās uztvert neko no jauniem raidītājiem, bet ar RTL SDR starp trokšņiem varēju sadzirdēt gan 94,7 gan 98,9. SWH 101,2 un LKR 102,8 ir nedaudz spēcīgākas. Pats spēcīgākais signāls ir Radio 1 107,0 ir uztverams ar RDS. (Izklausās, ka Radio 1 kādu laiku atpakaļ uzlika FM procesoru, tagad skan daudz labāk.) Bet 95,8 un 96,9 pa dienu nekādu signāla pazīmju nav.
Vovanich @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 09:23
95,8 un 96,9 abi horizontāli. 94,7 un 98,9 noteikti raida vai nu no citurienes, vai citām antenām, jo skan visšvakāk ārpus Jēkabpils.
Janka @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 09:43
95,8 jau n-to dienu ēterā tikai nesošā.

96,9 pašlaik skan kā pēdējā laikā skanējis.

P.S. Arī es esmu spiests tagad izmantot RTL2832U + R820T, jo manam Sony XDR-F1HD displejs kļuva nesalasāms.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 10:37
Roland, kas noticis ar tavu uztvērēju?
ricis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 11:14
ašais, par Star FM 92,0 precīzi nezinu, bet šim raidītājam vajadzētu būt kaut kur Viļķenes pagasta ziemeļos, ap Sīpolkalniem. Ja kādam ir precīzas koordinātas, uzrakstiet.

Ričard, par uztvērēja displeju runājot, īsti vēl nezinu, kas noticis, bet ceru, ka pie vainas būs tikai kāds kondensators. Kaut kad noskaidrošu. Triju dienu laikā informācija displejā kļuva arvien blāvāka, līdz vairs nav redzams pilnīgi nekas. Klausīties jau var, arī ar pulti var visu pārslēgt, bet man taču vajag frekvences nevis minēt, bet operatīvi redzēt. Par šo tematu gan varbūt varam parunāt personīgi vai citos forumos.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 11:46
Roland, varam personīgi. Tev man jaunais epasts ir saglabāts?
ricis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 12:27
Jā, 95,8 nesējs šodien arī paradījās, uzreiz nesapratu, kas tas ir.

Bet tas RTL2832U + R820T patīkami pārsteidz. Pietiekama jūtība, nekādi pastiprinātāji ieejā nav vajadzīgi, dinamiskais diapazons arī tik liels, cik var iegūt no 8 bitu ACP.
Vovanich @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 13:36
Par RTL2832U + R820T.

Atliek pievienot vēlamajam diapazonam atbilstošu antenu, un uz priekšu! Protams, ja vēlamo diapazonu skaits ir tāds lielāks, tad jābūt iespaidīgam antenu parkam.

73!
Rolands Strautmalis @ pirmdien, 2013. gada 9. septembrī 14:06
Sveiki, es esmu rakstot šo liecība, jo es esmu ļoti pateicīgs par to, ko UniCredit finanšu uzņēmumiem darīja par mani un manu ģimeni. Kad es domāju, ka nebija cerību,

šis aizdevums uzņēmumam nāca un dara mana ģimene justies dzīvs atkal aizdot mums aizdevumu ar ļoti zemu procentu likmi 2%. Nu, man ir bijis meklējot aizdevumu, lai

norēķinātos savu parādu par pēdējo trīs mēnešu laikā, es tikās scammed un paņēma manu naudu, līdz es beidzot satiku Dievs sūtīja aizdevējs. Es nekad domāja, ka

joprojām ir īstas aizdevumu aizdevējiem internetā, bet uz manu vislielāko pārsteigumu es saņēmu savu aizdevumu bez izšķērdēt daudz laika. Tātad, ja jums ir, kas tur

meklē aizdevumu jebkuru summu, es ieteiktu jums uz e-pastu Mrs.Grate Elita izmantojot: (bankcredit@inbox.lv)
777 # Romas dzelzceļa stacijā Road, italy Tel: 393512646127
Sveicieni,
Mrs.Jenlan
Jeenlen @ piektdien, 2016. gada 1. aprīlī 18:41
Kā es varētu nopirkt savu māju. Mani sauc Dorisa Sjūzena no Latvijas, es vēlos izteikt sirsnīgu pateicību Aizdevumu kredītiestādēm par palīdzību man ar $ 100 000 dolāru aizdevumu, lai nopirktu savu māju ar zemu procentu likmi 2% 30. maijā. 2022. gads pēc tam, kad mani noraidīja mana banka un citas finanšu aģentūras, kuras es apmeklēju. Vēlos arī uzrunāt plašāku sabiedrību, jo iesaku ikvienam, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, sazināties ar šo uzņēmumu, lai nenonāktu nepareizās rokās, meklējot atbildīgu aizdevumu, izmantojot e-pasta adresi uzņēmums: ( loancreditinstitutions00@gmail.com ) / vai Whatsapp: +393512114999
Doris Susan @ piektdien, 2022. gada 10. jūnijā 17:57
Sveiki visiem. Es redzēju komentārus no cilvēkiem, kuri jau ir saņēmuši savu aizdevumu no Aizdevuma kredītiestādēm, un tad es nolēmu pieteikties saskaņā ar viņu ieteikumiem, un tikai pirms dažām stundām es apstiprināju savā personīgajā bankas kontā kopējo summu 30 000 USD, kuru pieprasīju. Šīs patiešām ir lieliskas ziņas, un es iesaku visiem, kam nepieciešams īsts aizdevums, pieteikties pa e-pastu (loancreditinstitutions00@gmail.com), varat izlemt nosūtīt viņiem ziņojumu vietnē WhatsApp (+393512114999). Tagad esmu laimīgs, ka esmu saņēmis pieprasīto aizdevumu.
Martha Loiussa @ ceturtdien, 2022. gada 16. jūnijā 16:40
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums