Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Kurzemes jeb vintage radio?
 
Agrāk braukājot Rīga-Liepāja pa brīvdienām klausījos Kurzemes radio, gāja labs mixinsh no 80/90/mūsdienām
Kaut kā aizvakar braucot piefiksēju ka griežas tikai 80tie ... Ko vēl viens skonto??? Nu mīļie cilvēciņi nu neinteresē man tas vintage ... takš ir Skonto vai Supers, lūdzu Rīgā vēl piedevām 2 Skonto un saldajā Retro ...
Nācās slēgt CD :(
marss @ svētdien, 2013. gada 31. martā 07:58
Kurzemes progresīvā tauta klausās Sveriges radio 3 no Gotlandes...
Ivars @ svētdien, 2013. gada 31. martā 14:24
nopietni? tev ko lokators uz jumta ?
marss @ svētdien, 2013. gada 31. martā 16:21
Nē, man Ventspilī pietiek ar Tecsun PL-310 un antenu uz jūras pusi...
Ivars @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 09:52
Dle osobo es runāju par staciju, ko var normāli uztvert ar jebkuru uztvērēju braukājot/dzīvojoties, nevis redziet man te antena 20m, un kas vēl nē ...
A zini es klausos ASV radio! Internetā!
Vari savu *** izmest pa logu ...
marss @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 12:04
Ne, nu nevajag pa logu:) Kas īpašs - maziņš kabatas Ķīnas uztvērējs 20 Ls vērtībā, kas stāv virtuvē uz palodzes un parastā teleskopiskā antena 80 cm garumā...
Ivars @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 12:21
Ar 20m garu antenu FM diapazonā neko nevar noķert, jo viņa nestrādās :D

Ivar, un kurā stāvā tas viss ir? Starp citu jā, Ventspilī tā ir laba tēma. 170km līdz tai salai un nekādu šķēršļu.
Es līdzīgā veidā Ogrē dzirdu daudz lietuviešu, bet kaut kā īsti intereses nav, jo vietējas stacijas apmierina.
Vovanich @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 13:17
Trešais stāvs, logi uz jūras pusi, praktiski nekādu šķēršļu šajā virzienā, līdz jūrai burtiski viens kilometrs. Skan visas SR programmas no Gotlandes. īpaši labas uzvēršanas laikā nāk klāt arī somi, igauņi, zviedri no kontinenta, leiši; no austrumu puses pārējā Latvija (līdz pat Rīgai, piem. LR2 FM 91.5).
Ivars @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 15:22
Ar kādām jaudām tur raidītāji Gotlandē šiem ir?
Janka @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 15:34
Tie, kurus var dzirdēt Ivars, raida ar 60 kW ERP (47,8 dbW). Salīdzinājumam divu jaudīgāko Latvijas raidītāju (LR 1 90,7 MHz un LR 2 91,5 MHz) jauda ir 45,5 dbW, kas atbilst nedaudz vairāk kā 35 kW ERP.

73!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 20:50
PS. Vai forumā jau sen pulksteņi sajukuši? Tagad ir četri no rīta, bet apakšā rakstīts, ka deviņi vakarā!
Rolands Strautmalis @ ceturtdien, 2013. gada 4. aprīlī 20:57
Marss normalu temu stasta, neviss par DXingu. Mums daudz tadu 70-80 hitu staciju. Bet 90-00 staciju nav. KoroChe dajosh GOP FM 24/7 :))))
D-pils @ ceturtdien, 2013. gada 18. aprīlī 05:45
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums