Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Rudens radio TNS reitingi

Andri - jēga tāda, ka signāls ir "jānes iekšā" Latvijā, nevis Lietuvā vai Baltkrievijā!
Janka @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 20:52
Andri, info no drošiem avotiem. Tā antena no sākuma bija tā izprojektēta, lai kaimiņvalstu virzienā būtu mazāks izstarojums.
Vovanich @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 20:59
Alise plus un SWH Plus nemaz nerunajot par parejiem raiditajiem bez problemam var dzirdet gan Kraslava,gan Braslava,Visagina,Zarasos,Preilos,gan patalu uz Rezeknes pusi,vai tad vinjiem antenas citas? Vai ari tas frekvences nevienam netrauce un uz visam pusem var raidit?
Andris @ sestdien, 2012. gada 1. decembrī 21:55
Runājot par to Super FM. Ja visa programma būtu kā radiodejas, kas iet sestdienas vakaros (deju gabali), tad reitings, iespējams, būtu daudz labāks.
Tas tā, manas domas.
ivo @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 14:38
ivo laikam nolasīji manas domas :)
tāds superskonto nezinu kam vajadzīgs ...
marss @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 16:23
Kas man liekas šobrīd Rīgai pietrūkst ir kaut kas līdzīgs kādreizējam Easy FM (zinātāji noteikti atcerās, ka tas tika pārveidots par Star FM). Lielbritānijā "Magic" pēc tāda paša koncepta ir numur1 Londonā. Rīgā tāda tipa stacijas vairs nav, kur varētu dzirdēt mierīgu, skaistu mūziku. Bija jau doma par Relax FM, bet sākumā tas pārtapa par par Spin un otrais mēģinājums par Rīga Radio :D

Par SFM piekrītu, es arī gribētu tādu ēteru 24/7.
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 16:37
janka easy star principā drillēja to pašu ko tagag sfm ...
marss @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 20:41
Nē, SFM, lai arī ir lēns, tomēr ir ātrāks nekā kādreiz EASY FM (kuru es varēju dzirdēt tikai vienā istabā, kura atradās pretīm Daugavpils virzienam - 103,2, toreiz Sēlpilī raidītāja vēl nebija).
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 20:46
cik atceros easy fm izgāzās kā projekts... nu sorry negribu es braukt auto un aizmigt ...
marss @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 20:48
Marss - nu bet tad neklausies! :D
Easy FM manuprāt neizgāzās kā projekts, vienkārši toreiz viņiem retajiem bija nacionālais tīkls, un SWH toreiz vairāk spēlēja aktuālo, progresīvo. Praktiski nebija konkurentu Stāra pašreizējam formātam toreiz. Sakaru Pasaulē (vai kā to žurnālu sauca) toreiz vēl Ēriks Niedra (toreizējais programmu direktors) akcentēja, ka tādas veco hītu stacijas vislatvijas apraidē nav. Skonto toreiz pa Rīgu tikai ganījās.
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. decembrī 22:09
es arī atceros Easy FM (klausijos no 106.2). Gadijienā stacija nemainīja formātu pēc tam, kad šamējos nopirka Skandināvi? vairs neatceros, Easy FM bija pirms Radio Rīgai jebšu pēc.

Janka, tak tagad Easy formātu spēlē Riga Radio (vismaz kaut kas uz to pusi).
ivo @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 19:08
ivo - EASY FM bija pēc Radio Rīgai. Rīga Radio gluži nespēlē Easy FM formātu - tas viņiem bija pārsvarā lēns pops, RR tas vairāk uz Chill un Ambient velk. Par skandināviem nezinu, varbūt piederēja jau Easy laikos.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 19:33
http://rus.apollo.lv/novosti/kakie-radiostantsii-slushayut-rizhane/543183
читатель @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 19:54
hmmm mix pirmā vietā ? dīvaini ....
marss @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:04
Top 14niekā tikai 4 Latviešu valodā raidošas stacijas. Vēē.
Amm, kur TOPs?
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:11
Vovanich @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:24
Ну конечно ! Как же таак :)))))
Я могу допускать разные погрешности ТНS. Но! Чтобы такое прочитать.... Жесть !!!
Похоже господа МИХ Группа так себя любят :))) Сейчас могу уверенно сказать - Бред !
Но аргументов приводить не буду. Европа+ - Вырезанный продукт России(Москвы)+каждые пол часа новости нагнетающие обстановку и не вяжущиеся с форматом = полное уничтожение бренда.
О других станциях(Mix Groop) промолчу. Но задам вопрос народу здесь: " Что Вы слушаете" ??? Какие станции включаете ? Поделитесь.
TOPruslan @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:26
Мой топ по времени прослушивания:
1. Хиты России
2. TOP Radio
3. SWH Rock
4. EHR
5. Europa +
Vovanich @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:29
... Причём первые две позиции занимают 80% времени
Vovanich @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:31
Nu man kautkā tā:
No rīta un pa ceļam uz darbu LR1;
Darbā , ja atrodos uz vietas Eiropa+;
Daudz pa dienu braukāju apkārt, tad mašīnā parasti tā pati Eiropa+, Radio101 vai Skonto.
Mājupceļā Eiropa+.
Vakarā pēc astoņiem RīgaRadio.
artis @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 20:52
rīts parasti SpinFM vai Capitals
Pa dienu kaut kur starp spinu,E+,Topu,EHR,Capitalu ...
Vakarā E+ (~19) vai Spins (pa retam EHR)
Pa brīvdienām E+ vai Spins dominē
Nja E+ absolūti sabojāja tās neciešamās ziņas (drīzāk ar propogandas piegaršu :(
gribētos Peku noķert parunāt kā var sačakarēt perfektu radio ...
marss @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 21:10
btw tas ir auto ;) mājās/darbā protams kāds neta radio
marss @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 21:13
Šobrīd esmu Beļģijā, bet kad esmu Latvijā aptuveni šādi:

1. Super FM
2. Star FM / SWH
3. LR-1
4. LR-3
5. te daudzas

Tas ir, ja uz ceļa. Ja mājās, tad vairāk ārzemju stacijas, kā M-1 Plius, BBC R1/BBC R2
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 21:25
P.S. Es studēju Rīgā un uz ceļa atrodos pārsvarā laukos/vai kad braucu ar senču mašīnu, tāpēc Rīgas staciju topā man, protams nav.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 21:35
Ну здесь я не вижу МИХ FM.... Number One Radio ! Kur ?
TOPruslan @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 23:06
Ruslan - nekur! :D Tas ir 90to "brends", atceros vēl krutās reklāmas ar to mūzikas centru, kas kalbasīja kaut kur Vecrīgā un to amerikāni, kurš saka MIX EFEEEM. :D
Janka @ pirmdien, 2012. gada 3. decembrī 23:10
1)Star FM/Riga Radio
2)Europa+
3)Topradio/Spin FM
šīs klausos visbiežāk+ sestdienās tās Super FM radiodejas.
ivo @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 06:56
1. Top Radio
2. Europa + (99,5 Fm)
3. European Hit Radio
4. Retro Fm
5. Hiti Rossii

No nikak ne Mix Fm, a Jumor Fm uzhe davno dostalo, da chto tut govoritj, posmotrite skoljko ih slushajut v internete :) 91.90.255.111:8000/status.xsl
Dlja sravnenija:
Mix Fm
Current Listeners: 40
Top Radio
Stream Status: Stream is up at 128 kbps with 340 of 1000 listeners (334 unique)
Dazhe u 99,5 - 94. Stranno chto Mix Grupa piarit imenno Mix Fm.
Alex @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 18:40
Alex , мы не так давно рестартнули сервер. Обычно доходит в среднем до 950 человек. Бывало и 1000. Иногда хочу понять,что многие из Вас нашли в Европа+ ??? Могли бы объяснить мне ?!
Радио продано российским политикам. Французы,которые там всё делали грамотно... Уволены. Программ-директор уволился.....
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 19:56
Daudzi šī foruma dalībnieki šeit regulāri informē pārējos par to, kas ir viņu ētera favorīti, kā arī par savu muzikālo (pārsvarā) gaumi.

Es, lai gan esmu ar visām četrām iekš FM radio, un laukā no tā nekad netikšu, radio neklausos klausīšanās klasiskā izpratnē, izņemot atsevišķus gadījumus, kad pēkšņi kāda kompozīcija vai temats liek uzturēties attiecīgajā frekvencē ilgāk. Tomēr Ruslans šeit uzdeva tik sirsnīgi vienkāršus jautājumus, ka tie arī mani paraustīja aiz mēles.

Tātad ja es būtu parasts radioklausītājs, tad manas gaumes (ja vēlaties - antigaumes) pirmajā trijniekā starp Latvijas radiostacijām būtu (secība haotiska): LR-1, LR-3, SWH ROCK. Bet patiesu prieku dod tādu staciju kā RIETUMU RADIO, SALDUS RADIO, RADIO EF-EI vai RADIO KRĀSLAVAS PLUSS 96,1 uztveršana, kam gan nav sevišķi daudz sakara ar mani kā potenciālo klausītāju.

Vēlu veiksmi pilnīgi visiem savstarpējiem konkurentiem, bet vairāk veiksmes pelnījuši tie, kam nav īpašu bonusu "reitingu tabelēs" ar stipri apšaubāmu reputāciju objektivitātes ziņā!

73!
Rolands Strautmalis @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 20:06
Eiropā+ skan ļoti daudz mūzikas, kas nav ne EHR ne citu komercstaciju pleilistēs (tieši dance+pop) (jā kad sak skanēt ru šedevri, nākās slēgt ko citu, bet tā mūsdienu auto nav problēma) + kvalitāte ir ļoooti laba (nu ok ar uztveršanu varētu būt problēmas ārpus Rīgas) Sorri Ruslan, bet pa dienu un pievakarēs tur neskan kādas dziesmas 100ais remix, kur ir palicis tikai tucis ...
Pat ar 98.3 signālu nav skaidrs, jo vizinoties jau Purčikā sāk zust stereo...
marss @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 20:20
Закушались вы там в своей Риге с обилием станций, во втором по величине городе Латвии вообще выбора нет что слушать тут любая живая станция пошла бы на УРА. Успех Европы + когда она была у нас я вижу в том что действительно не у всех в приоритете новый, качественный и прогрессивый ДЕНС, хотя лично мне формат ТОП радио очень симпатизирует. А большинство прется тем не менее от смеси ПОПСЫ + закрученых до дыр хитов танцплощадок европы вот и успех.
D-pils @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 21:00
marss,signals normals ! ne ko nezinu. Es gribu saprast ne par savejo TOPradio,bet par to,ko jus visi fano. Europa+ spele daudz krievu ne ka mes. Un par krievu es vispar negribu runat. Trekus daudz kvalitiats ,ne ka musejo vietjo .......
D-pils : Давай эти обиды не будем плескать сюда. Чисто комерчески пока нам это погоды не сделает,а только вырастят расходы. Ты нам пожертвуешь в год 50 000 латиков ? Я уверен,что будут слушать. Но закулисные дела намного серьёзнее ,чем тебе "друг" наш кажется.
Поэтому "смеси ПОПСЫ + закрученых до дыр хитов танцплощадок" это лажа ! Я достаточно хорошо знаю работу радио. Всю жизнь мечтал создать настоящее ПОП/Европейское радио и иду к этому. и TOPradio на сегодняшний день стоит на другом уровне. На том,на котором строят радио компании в Европе. А в Латвии радио бизнес строится иначе.
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 22:36
starfm,rigaradio,krievijas hiti(no ritiem)SWH,superfm
DidzisŽukovs @ otrdien, 2012. gada 4. decembrī 23:13
Руслан твое мнение что ты "Офигенный" и что делаешь качественный Европейский продукт тут все уже слышали не раз.Никто это не оспаривает. Только все ли это слушать хотят, потому как сколько людей столько мнений. Еплюс пускай и лажа как ты говоришь,но знаю пока у нас была нравилась многим.
D-pils @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 00:08
Где написал что я "Офигенный" ? Где ? Все ли хотят ? Нет ,не все ! Так у вас там слушать остаётся только Алиса+ :)
Я своё предпочтение остановил именно на этой станции. Ибо Европа+ в Дпилсе мне нравилась тогда,когда была там. Ребята были молодцы. Слышно было,что люди за идею работали. (Кроме Олега Гущина) Но пришло время загнать 107,2(Д-пилс) SWH+ и всё закончилось. Алиса+ на высоте ! А про Авторадио отдельная история.... Там так ничего и не поняли. Политика на первом месте,а музончик пофиг. Делай выводы правильно.
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 00:23
Vases.lv- Top radio Daugavpils 92,4FM Ruslan! kad starts ritdien,vai piektdien? Nakti vai diena?
Andris @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 15:55
Andris , nu man jabrauca uz tureini. Nepaspeshu uz eteru pul.17:00 :))
Varbut ritdien :)
"эх партизаны,всё пронюхали уже "
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 17:31
Ruslan!mi za Vases informacijei kazhdij denj sledim))). Kapec tev pasham jabrauc? Tornis tak pieder LVRTC vai tam vini nevar ieslegt pashi raiditaju? Kapec tev braukt vajag tur?
Andris @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 20:03
Savu apparaturu es pats varu regulet un parbaudit. Man ljoti interesanti zona un skanju apstrades signala kvalitate.
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 21:37
Nu ja tev atljauj vinji tad labi. Kad ieslegsi raiditaju noteikti brauksi ap D-pili petit cik talu skan,un kur var uztvert labi kur ne visaj,pec tam uzraksti sheit kadi ir secinajumi.
Andris @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 22:24
Kas man neatļaus :))) ? Protams,uzrakstišu ! Tatad link uz resursu : http://www.telegraf.lv/news/kakie-radiostancii-slushayut-rizhane
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 23:07
Bļa** tas pilnigi murgs :))))))))))
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 23:08
О как, а тут даже логотип налепили! Ну-ну.. Можно ещё вот это вспомнить для полноты картины: http://www.chas-daily.com/win/2010/08/13/g_031.html?r=32
Тогда ещё, видимо, балтком пиарили :DDD
Vovanich @ trešdien, 2012. gada 5. decembrī 23:41
Ee,hello tauta,vai kads reali ari pamana to ka aptaujati ir tikai 2000 respondentu? Sie reitingi ir pasutiti,tas tak ir bizness,cina par reklamam,vai tiesam esat tik naivi,dargie tautiesi?
taisniba @ sestdien, 2012. gada 8. decembrī 01:00
Paskatījos 101 stream servera statusu un - ierasto, ap 500, klausītāju vietā - nu jau pāri 1000. Interesanta izmaiņa.
dipols @ ceturtdien, 2013. gada 10. janvārī 00:49
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums