Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Rīga Radio / Top Radio
 
Lasot komentārus man rodas jautājums.
Man teju ir jau 36 gadi un ikdienā braukāju uz Rīgu.
Neslēpšu, ka man ļoti patīk Rīga Radio skaņa automašīnā.
Jautājums, kā juristam - vai ir normas, kas regulē, piemēram, TOP RADIO skaņu salīdzinājumā ar RĪGA RADIO skaņu? Jo pārslēdzot skaņu ir jūtams zināms diskomforts, kas principā deformē mana auto skaņu.
Jautājums- kā Rīga Radio panāk dzidru skaņu? Varat ieteikt TOP RADIO?
Reinis @ otrdien, 2012. gada 23. oktobrī 01:00
Normas regulē tikai signāla tehniskus parametrus (frekvences deviācija 75 kHz max). Pie tā skaņas subjektīvas īpašības (skaļums, dzidrums, dinamika) var būt jebkādas, to nosaka skaņas apstrādes risinājums. Interesanti, ka gan Topam, gan Rīgai FM-procesori ir vienādi, tikai dažādi noregulēti.
Vovanich @ otrdien, 2012. gada 23. oktobrī 08:54
Esmu ieverojis ka Top radio raiditajs 95,4 FM skan lieliski tas pats ir ar 106,3FM bet 97,7 FM nav kaut kas kartigi noregulets,skanja nav dzidra.
Ivars @ otrdien, 2012. gada 23. oktobrī 11:47
Nu par skanju... Kazhdij reguliruet tak,kak schitaet nuzhnim. Ja reguliruju pod format muziki TOPradio. Tak,kak eto dolzhno zvuchatj. Riga Radio v svojom formate ne sovsem opredelilosj . (Mne tak pokazalosj) da i kak kto otreguliruet zavisit u kogo siljnee medvedj ushi ottaptal. Estj pomimo gromkogo zvuka i ego iskazhenija. O kotorix nado podumatj tozhe. pokrtainej mere chtobi oni nebili slishni uxom. Uzhe luche budet. Etot process ne bistrij i trebuet vremeni i vnimateljnosti. Ivars ,na 97,7 problema ? Spasibo ,zavtro proverju.
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 23. oktobrī 17:44
Es varbut kljudos bet labak parbaudit,jo tomer nav kaut kas kartiba,es dzirdu visas tris frekvnces bez traucejumiem,un tik tiesham 97,7FM nav tada skanja ka bija ieprieksh.
Ivars @ otrdien, 2012. gada 23. oktobrī 17:57
Šobrīd atrodos UK un kā te skan BBC radiostacijas FM diapazonā... nekad nebiju dzirdējis tik lieliski saregulētu skaņu. Ne par klusu, ne skaļu, dzirdama katra dziesmas "detaļa".
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 25. oktobrī 10:01
Janka, ierakstīt nav iespējas? :)
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 25. oktobrī 10:10
Diemžēl nava gan!
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 25. oktobrī 15:34
Nu ja ! Visiem OMNIA 6 :) Es zinu.
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 25. oktobrī 17:59
Ruslan! Sveicu tevi ar jaunu frekvenci Latgale,nu tad beidzot! Nu gan brinumi par Jekabpili 94,7 FM vai tur raidis Skonto vai tomer radio Valmiera? Vispar shodiena NEPLP gan daudz lemumu pienema interesantu,tada sajuta ka Kurzeme vel daudz brivu frekvencu uz Ventspili Top radio varetu pretendet. Ko nozime lemums mainit Capital FM nosaukumu uz Retro FM?sanak ka Capital FM vairs nevelas raidit Liepaja?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 25. oktobrī 20:51
Andri,paldies ! Jaa,beidzot :)
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 25. oktobrī 22:26
A razve 106,3 ne igraet v Jekabpilse? Ili eto plan kak ohvatitj Daugavpils?
Hm @ piektdien, 2012. gada 26. oktobrī 18:53
Pri4om tut 106,3FM??? I Jekabpils?
Andris @ piektdien, 2012. gada 26. oktobrī 20:08
Šodien laikam arī Dimzukalnā 91,9 MHz bija iesnidzis sniedziņš... pēc ļoti ilga pārtraukuma varēju uztvert Star FM šajā frekvencē (ap 16:50).

Rīta pusē bija apklusuši arī vairāki citu staciju raidītāji Vidzemē.
Rolands Strautmalis @ sestdien, 2012. gada 27. oktobrī 19:34
Rolands Strautmalis demžel svetdien jakap uz torni un samainiju konektoru. Ar veju palidzibu un vebracijas viņš saboja ligzdi. Raiditas strada avarijas režima. Tagad viss kartiba. Vidzeme ari.
TOPruslan @ pirmdien, 2012. gada 29. oktobrī 00:03
Analoga TV Lietuva ir izslegta! Gaidam kas bus ar frekvencem Latvijas pierobeza cik daudz vai maz mums leishi iedos un atljaus raidit!
Andris @ pirmdien, 2012. gada 29. oktobrī 10:45
Ruslan! Ka ir ar Bausku? Bus tur Jums frekvence vai ne?
Andris @ pirmdien, 2012. gada 29. oktobrī 10:47
Andris :) Ne vsjo srazu !
TOPruslan @ pirmdien, 2012. gada 29. oktobrī 15:44
Bauskā pilnībā pietiek ar 91.9. nekāda vaina. tiesa, tik spēcīgs kā Super FM (88.0) vai Star FM (106.6) nav, bet var iztikt:)
misters @ trešdien, 2012. gada 31. oktobrī 19:12
TOPradio - eto ne to,chto bilo ! Sejchas Vi slushaete po nastojashemu kacestvennuju,zhivuju stanciju FM. Daljshe budet luche toljko. Vnimateljno poslushajte i pojmjote,chto takix kak mi net zdesj v Latvii. Eto nash mestnij Latvijskij produkt. To chto v efire TOPradio - ETO MODNO,STILJNO i kacestvenno !!! I ja i moja komanda ,prodolzhaem delatj eto dlja Vas!
TOPruslan @ trešdien, 2012. gada 31. oktobrī 23:47
Izlasot šo sevi tik slavinošo TopRuslana tekstu nolēmu paklausīties Top Radio, ko nebiju darījis kādus mēnešus divus. Jāatzīst, ka no "pozitīvas pionieru radiostacijas" Top Radio ir pārvērties par baudāmu komercdance staciju, kādas Latvijā tiešām pietrūka. Var just, ka TopRadio komanda beidzot ir atradusi savu formātu, kurā nu plosās no visas sirds. Taču tagad šī plosīšanās izklausās ļoti pārdomāta gan jauno ētera elementu ziņā, gan arī attiecībā uz repertuāru. Ir jūtams, ka džeki beidzot ir nopietni pārskatījuši savas darbības principus un atraduši kādu vērā ņemamu paraugu no kā mācīties. Domāju, ka uz šo brīdi TopRadio attaisno savu pozicionējumu kā #1 Latvijas dance staciju, kas nozīmē, ka CapitalFM un SpinFM var mierīgi "tīt makšķeres", jo tirgus ir par mazu vairāk kā vienai šādai stacijai.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 1. novembrī 23:14
Uģi kādi jaunumi par Limbažiem.
ašais @ sestdien, 2012. gada 3. novembrī 11:47
Uģim - man ir radies iespaids, ka stacija, kuru LV klausās vismaz pāris cilvēku, jau uzskata sevi par izdevušos produktu :)
Jei bogu, es nesaprotu, ka tie 20 tūkstošus klausītāju savākušie Spini un Kapitāli spēj savilkt galus ar galiem...
Naukšēnu diskors @ sestdien, 2012. gada 3. novembrī 16:49
vot jau cik reiz arī par to esmu brīnījies kā ārpus top 15-20 esošie spēj vēl eksistēt ... nu OK Capitāls pārdeva labi savu tīklu wannabe hipsteriem, kādu laiku ar to naudu varētu izvilkt .... Spins ? nja īriem tomēr būs agrāk vai vēlāk jāsaprot ka ir izgāzies projekts ...
Bet ir jau vēl brīnumi, kā RigaRadio, Valmieras, Merkuri, Piki, Jūrmalas ... u.t.t. kuri turās nesprotams uz ko
marss @ sestdien, 2012. gada 3. novembrī 19:35
Топ радио шипит :)) http://ej.uz/g7sv
Водитель @ svētdien, 2012. gada 11. novembrī 10:56
Приёмник новый купите. Ничего не шипит ни у кого когда умеют пользоваться устройством приёма.
TOPruslan @ pirmdien, 2012. gada 12. novembrī 19:44
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums