Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

Jauns Super fm svētdien?
 
Sveiki, šodien pa super fm dzirdēju jaunu reklāmu ka svētdien skanēs jauns super fm 96.8 nez ko tas varētu nozīmēt?
Mārtiņš @ pirmdien, 2012. gada 17. septembrī 14:57
Varbūt būs pielāgojuši playlisti veiktajiem dziesmu testiem, jaunas programmas utt.? Jo, kaut kas ir jādara, savādāk tie paši 80k arī stāv uz vietas.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 17. septembrī 15:33
varbūtas,nez ko Polis uzrakstis
Mārtiņš @ pirmdien, 2012. gada 17. septembrī 16:27
Nu, stundas sākumā arī dzirdēju, un, izskatās, ka būs arī jauni džingli.
Janka @ pirmdien, 2012. gada 17. septembrī 18:56
Formāts jau diezin vai mainīsies, jācer un dažu jaunu raidījumu. Man EHR pietrūkst komentāru dziesmu topos (mūzika skan, bet nezinu- kas "ap to"/aizņemtības pēc negribas rakties informācijā pakaļ katram dziesminiekam), varbūt kāda "jauna seja" sāks uzdarboties ēterā...
raitis_sametis @ otrdien, 2012. gada 18. septembrī 11:12
Visticamāk mainīsies tikai džingli, pārējais paliks. European hit radio džinglos tiks izmantots E.H.R saīsinājums.
TravelMix @ otrdien, 2012. gada 18. septembrī 20:17
Kas notiks ar Mazsalacas raidītāju ko vakar nolēmāt Uģi lūdzu paskaidro.
ašais @ piektdien, 2012. gada 21. septembrī 14:36
SuperFM grupas raidītājus Liepājā Ezerkrasta2 rajonā mājās var uztvert tikai ar tauriņķeramo ... nu cmon kurš *&^% izdomāja antenas likt Liepājas čuhnjā ... nu pat Capitālu Liepājā var paķert +/- ejošā kvalitātē ...
marss @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 10:15
Paklausījos un jaunais noformējums nav slikts. Patīk, ka vairs dziesmai nav smagais pieteikums ar "aktuālo hītu" vai "xx gada hītu", bet tikai dziesmas nosaukums un izpildītājs. Domāju, ka šo "funkciju" var veltīt kādai speciālai programmai, kur arī varētu atstāt tos gadu pieteikumus. Džingli nav slikti. Gribētos gan vairāk muzikālos arī starp dziesmām. Lai arī ļoti patika vecie Super FM džingli, jāatzīst, ka tiem tomēr bija "deviņdesmito skaņa" un tie vairāk definēja to hītu noskaņu toreiz, un īsti nederēja tāda formāta Super FM, kāds tas ir tagad.
Man viens jautājums - stundas džingls katrā pilsētā atšķirās? Tā kā šobrīd neatrodos Latvijā, klausos internetā (kur tiek raidīta Rīga) un tur tika iedziedāts "ninety six point eight". Vai tiešām katrai pilsētai ir ticis iedziedāts savs džingls?
Janka @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 13:06
Paklausījos svētdien ap 12:00... nu pilnīgs sviests. Pazuduši dziesmu pieteikumi, ir tikai pelēki EHR džingli pa vidu. Teicieni pa visam angliski. Patreiz viss atgādina kādu kaktu raisdstaciju. Ir tāda sajūta "lieso gadu" dēļ brīvībā ir palaists personāls. Tāds tas pirmais viedoklis mans, vēl pa reizei pieslēgšos- lai izlemtu galīgi, vai man šo raidstaciju patērēt arī turpmāk. Protams, šo situāciju risināšu turpmāk- "tīmeklī" drusku vairāk skatīšos nedēļas un jau dienu hitu čārtus. Bet ne vairs caur šīs radiostaciju starpniecību(?)
raitis_sametis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 13:33
Ā, EHR arī mainījies noformējums, pat nepamanīju. Paklausīšos arī to. Diezgan dīvaini gan, ka nav dziesmu pieteikumu - iespējams kāds gļuks vienkārši?
Janka @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 13:41
a par formātu - mosh jāpaklausās, jāsaka tas Skonto formāts negāja pie sirds nu nekādīgi ...
marss @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 13:50
Njā, EHR vairs nevar pazīt...
Janka @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 14:01
Pieļauju arī kādu mazticamu, taču ne "aiz borta aizmetamu" versiju. "SFM" grupai savas samniecības uzturēšanai pietrūkuši "kāposti". Tad nu tiek meklēts (varbūt jau sameklēts) slepens kreditētājs, un no "pelēkā kardināla" puses tad ir uzspiesta vēlme: kļūt EHR tādai pašai - kādas ir citas šā kreditētāja raidstacijas citās valstī...
raitis_sametis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 14:47
Bet kāda jēga mainīt to, kas strādā? EHR ir tāpat līderis jauniešu vidū un kopumā viena no populārākajām komercstacijām ar 200+ k klausītājiem. Par SFM saprotu - 80k nav tas reitings, kādu var lasīt stacija ar nacionālo tīklu, un tur var eksperimentēt, bet kāpēc EHR? Dziesmu pieteikumi senāk bija viens no lielākajiem iemesliem kāpēc es tieši klausījos EHR. Liekas, it kā EHR būtu pazaudējis savu lielisko identitāti, jo tagad tās vietā ir jau minētie pelēkie džingli ar kaut kādiem ārtistiem, kuri kaut ko nesaprotu nomurmina un beigās Ē Hā Er.
Janka @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 15:15
Pievakarē "situāciju daļēji glābj" EHR top 40, kas tomēr pēc formas nedaudz atgādina vecos laikus - līdz 22.9.12. vakaram.
raitis_sametis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 17:31
Raiti, es respektēju Tevi kā hronistu, taču, kad Tu sāc filozofēt par radio - jomu, ko pārzini vienīgi kā hronists, tad tas nav īsti pareizi. Vienu brīdi Tev ir "kakatu stacija" ( varbūt parādīsi kādu, kurai ir tāds skanējums), pēc brīža teorija par starptautiskā spēlētāja ietekmi (kā tas iet kopā ar "kaktu staciju"?) Varbūt pirms ko rakstīt - uzzini kas ir vadošās CHR stacijas Eiropā un ASV, paklausies, mēģini saprast ar ko to skanējums 2012.gadā atškiras no 2002. vai 1992. un kāds ir/bija EHR skanējums salīdzinājumā ar šiem standartiem un tad raksti. Tad tam ir kāda vērtība. Tad mēs varam diskutēt radio forumā. Bet, ja Tev sāp tēma par "vecajiem laikiem" - vai Tev veco laiku ierakstu trūkst? Ja trūkst - pajautā, dabūsim, taču "sāpēt" par to cik zaļa bija zāle kad Tu augi - who cares?
Uģis Polis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 18:07
Labi- gaidu kādu skaidrojumu šīm EHR pārmaiņām... varbūt drīz mājas lapā izlasīšu? Labi, liksim mierā "kaktu" vārdu, bet vēlos jau uzzināt- kamdēļ šis kanāls pazaudējis to odziņu (popmūzikas sakārtotību sistēmā), kas bija "vecajos laikos" (līdz 22.9.12. vakaram). Lai izbeigtu kādu versiju un spekulāciju parādīšanos ;) Vismaz tas, ko patreiz dzirdu- neatšķiras no citām "parastajām" radiostacijām. Ceru: ka šis ir pārejas (īss) posms pirms kaut kā jauna...
raitis_sametis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 19:51
Tā, es ņemu savus vārdus atpakaļ. Man patīk. Es EHR klausījos pirms 6 gadiem un iespējams tagad došu vēl vienu iespēju (man ir 22, esmu tiešā auditorijā, bet, man hītu mūzika vairs tā nesaista). Man patīk nepārtrauktība, nekādu tukšumu, lieliski džingli saiet kopā ar dziesmām, un, ja pamanījāt - dziesmas miksā ar džingliem sākas pie pirmajiem dziesmu vārdiem - fiziski ir nogriezti visi sākumi un tur vienkārši titram vairs nav vietas. Patīk, ka iespēlē arī kādu vecāku dziesmu (Super FM veco Rihannu nespēlēs, tāpēc EHR ir īstā vieta). Žēl gan, ka "lokālās" identitātes vairs nav stundas sākumā. Pareizu laiku vēl no rītiem teiks?
Janka @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 20:05
Janka, ka tad nesaka identitāti? Vairākas reizes stundā ir dzirdams džingls "Cēsis - 99.2 FM "
ricis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 20:51
Par EHR tagad runāju, Super FM saka.
Janka @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 20:53
Iespējams, pirmdien viss nostāsies savā vietā. kad uz darbu atnāks EHR preses sekretāre un medijiem izsūtīs relīzi. Pagaidām - man galvā ir vēl viena (ticami, spekulatīva) versija. * Lai ir pastāstes no reālās dzīves... kad es strādāju pēdējam reālajam priekšniekam, tad darbavietā es vietējo radio no "RSWH" pagriezu uz EHR ar tekstu "te svaigākie hitņiki skan". Kad pēc brīža biju aizgājis rīta kafijas pauzē, atnācis atpakaļ - jutu, radio bija aizgriests atpakaļ uz SWH. Un tad pirms pusdienām otrreiz šo ar to pašu tekstu aizgriezu uz EHR. Pēc pusdienām priekšnieks sacīja: "bez manas atļaujas vairs tā nedari...". Protams, aparāts bija aizgriests RSWH virzienā. Protams, mierā nelikos- ziņkārības pēc pajautāju, uz ko saņēmu bezgala laipnu atbildi - tur mazāk pļāpā, un "mani" (priekšnieku) kaitinājis esot katras dziesmas pieteikums. Saruna beidzās. ** Tad nu domāju, EHR priekšniecība ievāca ziņas no dažādiem ofisiem un secināja, lai arī kantoros varētu turpināt skanēt EHR (kas dotu kādu pienesumu gan reitingiem, gan kā reklāmas naudas ienesums)- ir jāveic šīs pārmaiņas, par kurām esmu pārsteigts no šodienas ...
raitis_sametis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 21:12
Janka, EHR saka frekveci Cēsis 99.2 FM.
Paklausijos Rīgas tiešraidi internetā un tur pavisam citi džingli un neko nesaka.
ricis @ svētdien, 2012. gada 23. septembrī 21:36
Esmu ļoti saprotošs bet gribu zināt kad Limbažos būss kādi jaunumi.
ašais @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 17:26
Raiti: tas, ka Tu nedzirdi atšķirību, vēl nenozīmē, ka atšķirības nav. Janka, kas ir vairāk kā 2x jaunāks par Tevi ir saklausījis atšķirības un norāda uz tām. Tā kā šobrīd EHR prezentē dziesmas nedara NEVIENA stacija Latvijā ( Baltijā arī nē). Tas var patikt vai nē (pilnīgi noteikti daudziem šīs Eiropas nomales = Latvija klausītājiem nepatiks izmaiņas) taču EHR Latvijā vienmēr ir darījis to par ko citām stacijām nav pat nojēgas. Ir Skonto, kas jau padsmit gadus neko nemaina un ir #1. Malači! Ir LR2, kas ir vēl populārāks nekā Skonto. Un ir EHR, kas atšķiras ar to, ka to tagad var nolikt blakus labākajām Eiropas un ASV stacijām un mūzikas plūsmā, dinamikā, džinglu algoritmos atšķirības nebūs. Tagad, kad mēs esam parādījuši, ka varam panākt Londonas, Parīzes un Ņujorkas skanējumu skatīsimies ko darīt tālāk. Bet šaubos, ka tas Tev būs interesanti, jo, piedod, bet Tu neesi ne EHR mērķa auditorija, ne nozares eksperts. Un nekādu preses relīžu un sakaidrojumu nebūs. Cilvēkiem vai nu patīk tas ko viņi dzird vai nē. Skaidrojums tur neko nepalīdzēs.
Uģis Polis @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 19:24
ašais, nav nekādu jaunumu ne par Limbažiem ne citām pilsētām. Mēs pagaidām visi strādājam pie EHR, SFM, KHR skanējuma maiņas.
Uģis Polis @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 19:26
Janka, ar lokālo identitāti un EHR raksturīgajiem elementiem vēl tiksim skaidrībā. Uzdevums bija uztaisīt "parastu krutu Londonas, Parīzes vai Ņujorkas staciju." Mēs tagad pajautāsim industrijas ekspertu viedokli kā mums tas ir izdevies un tad skatīsimies, vai un kā veidot lokālo skanējumu, jo EHR klausītājs pēc būtības ir kosmopolīts - eiropietis un tādu Latvijā ir ap 20%. Viņiem tad arī ir domāts EHR.
Uģis Polis @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 19:34
Paldies- skaidrojumu tomēr saņēmu ;)
raitis_sametis @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 20:22
Uģi vai ir kas zināms kas notiks ar Mazsalacas 90.3 raidītāju???????
ricis @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 21:08
Tātad SFM stacijas pilnībā nomainīja ētera noformējumu un vecais noformējums jau ir vēsture. Tāpēc, kam interesē, nolēmu padalīties ar to, ko man izdevās ierakstīt šajā vasarā. Stundu džingli no dažādām pilsētām:
http://failiem.lv/u/xqcnmcb
Piedodiet par kvalitāti, rakstīju portatīvos apstakļos.

Jā, džingli pa virsu dziesmām tas ir labi, šajā virzienā arī jāiet noformējuma ziņā, ceru ka rezultātā dabūsim profesionālo Eiropas produktu ēterā.
Vovanich @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 22:07
Man SuperFM beidza pastāvēt jau 90to gadu beigās ;) ar to es domāju šo ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Hqex4AApZ68
Prieks ka nomainījušās radio pašreklāmas, lai SFM paliek labās atmiņās ;)
marss @ pirmdien, 2012. gada 24. septembrī 22:19
Bija 4 puiši kas lepni pameta vienu no Rīgas stacijām un arī paziņoja ka taisīs KRUTU radio - pilnīgi atšķirīgu kā pārējās, jo redz neviens jau neko nerubī, izņemot viņus pašus... :-) Ambīcijas bija, nauda arī sākumā...tagad tur labi ja viens no viņiem palicis un pac radio aptver niecīgu procentu klausītāju. Tā kā ar to KRUTUMU un līdzināšanos ASV, GB vai hvz ir tikai savu ambīciju apmierināšana nevis profesionāla radio vadīšana un mērķauditorijas meklēšana. Tas tiesa = kāda nu tā auditorija šeit ir tāda ir, tur neko neizmainīsi,- tāpēc tā ir LATVIJAS auditorija, nevis ASV un tml. :-)
Veneera @ otrdien, 2012. gada 25. septembrī 12:58
Venēra, hehe.. tikai nabaga nonievātā Rīgas stacija, no kuras brašuļi aizgāja, kautkā pēdējos 2 gados pamazām dikti cītīgi skrien tamai nekrietno lielībnieku stacijai :D
dipols @ otrdien, 2012. gada 25. septembrī 17:00
pielaboju: "..cītīgi skrien p a k a ļ tamai nekrietno lielībnieku stacijai.." P.S.: Nekad jau netika teikts, ka neviens cits neko nerubī vienkārši neviens cits darbonis līdz šim par šo auditorijas daļu nebija padomājis, ko viņi nu aptver, tas gan = fakts.
dipols @ otrdien, 2012. gada 25. septembrī 17:33
Es šo 4 puišu piemēru rakstīju saistībā ar U.P. pēdējo komentāru, kur saskatīju līdzīgas tendences: "... EHR Latvijā vienmēr ir darījis to par ko citām stacijām nav pat nojēgas" un "... EHR, kas atšķiras ar to, ka to tagad var nolikt blakus labākajām Eiropas un ASV stacijām ... Tagad, kad mēs esam parādījuši, ka varam panākt Londonas, Parīzes un Ņujorkas skanējumu skatīsimies ko darīt tālāk." Gan 4puišu gan U.P. gadījumā ir līdzīgas tendences: līdzināties KAUT KAM KRUTAM! OK - pielīdzinājāmies un tad? U.P. pats atbild: "...skatīsimies ko darīt tālāk." (šī frāze mani "nogalināja" :-) )
Veneera @ trešdien, 2012. gada 26. septembrī 11:12
Ar ko Uģis bija domājis Ņujorkas skanējums paskaidrojiet kāds.
ašais @ trešdien, 2012. gada 26. septembrī 13:05
ašais, caur proxy paklausies Z100 un buus skaidrs. Ja nebūs, nu sorry...
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 26. septembrī 14:07
Veneera (kas jau "nogalināta"): 4 SWH puišu bla-blā -blā PIRMS ko izdarīt, pat nepasakot', kas tad būs tā Revolūcijas būtība un EHR gadījums, kad reaģējot uz blā-blā-blā par tēmu EHR no nekompetentu cilvēku puses es esmu pastāstījis ko tad mēs ESAM IZDARĪJUŠI ir pilnīgi atšķirīgi gadījumi. Manis teiktais ir domāts cilvēkiem, kas orientējas tēmā nevis šeit nejauši ieklīdušiem cilvēkiem.
Uģis Polis @ trešdien, 2012. gada 26. septembrī 14:17
Viss skaidrs.
ašais @ trešdien, 2012. gada 26. septembrī 14:29
Kad būss kādi jaunumi ar Limbažiem tas būss Oktobris vai Novembris man tas intresē.
ašais @ trešdien, 2012. gada 26. septembrī 15:26
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums