Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

опрос: Радио как медиа носитель в будущем (Латвии)
 
Tak skaidrs,ka interneta bezvadu pieslēgumi noēdīs DAB. Tur vispār jautajuma nav. Padomājiet, kādas milzu naudas apgrozās mobilajiem operatoriem, kadu pašu jaunako aparatūru tie var iepirkt, bet radio apraidītāji knapi var uzturēt pašus lētākos leišu analogos FM raidītajus. Laukos, meža vidū, nebūs 4G, bet pilsētā ātrgaitas bezvadu internets jau tagad nav problēma. Šādos apstākļos,kautkā nemana rindu sakaru direkcijā ar pieteikumiem raidīt DAB :)
Minivat @ otrdien, 2012. gada 11. septembrī 10:26
Janka, ne jau visas radiostacijas izmanto vietējo trafiku. Izmanto arī ārzemes provaiderus, lai nevajadzētu maksāt autortiesības. Nav tālredzīgi veidot biznesu paļaujoties tikai uz vienu platformu.
Minivat, nesalīdzini radio biznesu ar mobilo sakaru komersantiem, tur ir pavisam citi spēlēs noteikumi.
Egons @ otrdien, 2012. gada 11. septembrī 11:28
Egon - Tev 2 radio cilvēki pateica, ka 10 gadus DAB nebūs. Un i nevajag. Es tiešām neredzu šī fanātisma jēgu.
Janka @ trešdien, 2012. gada 12. septembrī 00:11
Janka,gribi šeit ieviest cenzūru?
Egons @ trešdien, 2012. gada 12. septembrī 10:53
Tie divi cilvēki ir saistīti ar fm radio biznesu, viņiem ir labi tākā patreiz.Man kā klausītājam intresē lai varētu klausīties visas pasaules stacijas netikai pie mājas kur ir WiFi pārklājums bet arī pabraucot kaut kur nost... Mājās kā jau minēju sen vairs neklausos radio, kautgan gadus 6 atpakaļ mēģināju izcīnīt atļaujas arī savai FM stacijai. Bet laiks iet, un dzīvojam tehniskā laikmetā un ticiet man būs arī te Latvijā pirmie pionieri kuri iedarbinās kautko jaunu šinī jomā.
princ_fm @ trešdien, 2012. gada 12. septembrī 11:49
princ_fm, Tu domā,ka DAB raidīs visas ppasaules radiostacijas? Pie mums jau "pasules radiostacijas"asociējas ar krievu radiostacijām. Tu gribi lai pilns radio ēteris ar to krievu žlurgu? Rietumu stacijām tāda Latvija nah** nav vajadzīga un tas nefinansēs savu programu translaciju. Vot krievi gan kā utes līdīs mūsu raiditājos. Vai to mums vajag?
Minivat @ trešdien, 2012. gada 12. septembrī 12:35
princ_fm,kaut kur agrāk, ja nemaldod vienā žurnālā lasīju par tavu iecerēto radiostaciju, kā arī freefm.
Te būs links par DAB+,vienkāršoto variantu:

http://www.slideshare.net/radioradioradio/dab-for-local-and-community-radio

Mazliet par softiem:
http://www.opendigitalradio.org/index.php/Main_Page
Egons @ trešdien, 2012. gada 12. septembrī 12:43
Nez LV kāds ir testējis Ettus research.
Ja ir info tad atsaucieties uz fm@freefm.lv
princ_fm @ trešdien, 2012. gada 12. septembrī 17:56
Tak Latvijā krievu radiostacijas vienmēr iegūs lielāku popularitāti nekā rietumu stacijas, un variet minēt kādēļ:)
gatis @ piektdien, 2012. gada 14. septembrī 17:56
Nuu Gatis ? kāpec ?
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 14. septembrī 18:55
Es esmu par to, lai radio stacijas raidītu Valsta valodā un ievērotu arī latviski runājošo iedzīvotāju intereses.
Jo nav normāla situācija, ka ar mani kāds radio darbinieks atsakās runāt latviski. Ja Rjs strādā radio, tad viņam ir jāzin valsts valoda augstākajā pakāpē
Ainārs @ pirmdien, 2012. gada 8. oktobrī 18:00
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums