Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Reitingi

WTF? Frekvenci taču kāds izdeva, un tie noteikti bija ESD, un raidīšana nenotiek nedēļu, bet jau vairāk kā gadu. Tad viņi vispār kaut ko uzrauga? :D
Kas tagad notiks? Frekvences maiņa? J-Pils reģionā vispār ir brīvas frekvences vēl? Atceramies, ka viena aizlienēta jau Radio Valmierai.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 14:54
Izskatas ka tiesa kads ir iesudzejis Sia Krievu radio Latgale,loti interesantas lietas tagad tur notiek.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 14:56
Ļoti interesanta situācija. Es neklausos KHR, bet, es īsti neredzu iemeslu kāpēc ir tikusi anulēta licence. Konkursā KHR toreiz sacentās pret Radio1+, SWH+, Skonto un varbūt vēl kādu, es neatceros. KHR vinnēja kā KHR, bez nekādiem izgājieniem un pārmaiņām, kā Relax FM/Spin FM gadījumos utt. Kāds ir iemesls? Koncepcijas procenti kaut kam neatbilst? Nuu, tad jau varam gaidīt, ka padome sāks ņemt pretī visus, kas kaut ko neievēro.

Šīs ir labas ziņas Topradio, jo J-Pils reģionā citas krievu radiostacijas nav.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 14:58
Interesanti ka ari Ugis neko nestasta. Iespejams tam ir kads sakars ar Radio Valmiera-Skonto.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:26
Rudeni no Viesites saks raidit LR4.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:29
Vai tik nauda atkal nav pie vainas,kadam loti gribejas sho frekvenci,iespejams frekvenchu brivu nebij iespejams atrast,un izdomaja tadu varianu.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:33
Janka tev neliekas divaini,ka radio Valmiera drizuma bus Cesvaine,Smiltene,un Valka,bet par Jekabpili ir klusums,un ir pagajis jau vairak par pus gadu? Te iespejams ir atbilde.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:40
Andri, lūdzu saites uz informācijas avotiem.
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:41
Kas tieshi interese?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:43
LR4
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:44
Andri - kur info par LR-4 Viesītē? Kā ar frekvenci? Neredzu gan īsti jēgu - auditorija maza. Cesvaines LR-4 tāpēc vien (107,9) noslēdza. Oh boy, vēl viens 3kW raidītājiņš ar traucējumiem visā skalā... DX hobijs man laikam būs miris uz visiem laikiem.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:46
Es sazinajos ar epastu,un man atbildeja pirms 2 meneshiem,ka rudeni LR 4 saks raidit Viesite-Jekabpils,pirms nedeljas man sho info velreiz apstiprinaja ka oktobri saks raidit tur,bet frekvence vel nav zinama.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:48
Par Cesvaini ari tagad tiek spriests un ja bus finanses tad ari tur atsaks LR 4 raidit un ne tikaj tur nakoshgad ar Aluksne.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 15:51
Nu 94,1 sakarā SWH ir kaut ko pabojājuši, vai? Es vispār neatceros kad pēdējo reizi šādi licence tiktu anulēta - pagājušā laika sasaukumā točna nē.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 16:22
Tas ari ir iespejams ka pie vainas SWH. Bet nav ko pagaidam pratot kursh ir vainigs,jo tik un ta visi kluse.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 16:43
Ka jau bija prognozets shi padome ir kaut kada divaina ar saviem lemumiem,sakuma stasta ka parskatis izniegtas apraides atljaujas pec tam negrib vairs to darit,un tagad izskatas ka tomer dara.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 16:46
Murgs, izskatās ka radiostacijas drīzumā pašas sevi nogalinās jo kā jau zināms, jo vairāk staciju jo vairāk traucējumu. Un kas notiks ar tiem kam lētie ķīnas radio kas tuvu pie raidītāja čarkst un veidojas staciju mikslis.

Izskatās ka bez digitalizācijas neiztikt ja tik daudz raidītgribētāju.
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 17:11
Viesītē JAU ir grūti klausīties, jo tornis ir pašā pilsētā, nevis, piemēram 5km no tās, lai neveidotu interferenci pilsētā no ellīgi spēcīgā signāla. Kamēr bija divas radiostacijas (LR-1, LR-2) nebija tik traki, bet kad parādījās LR-3, tad pat uz normāliem mašīnu rādžiņiem dažās frekvencēs pilsētās raida "mikslis no LR-1/LR-2/LR-3". Man bail iedomāties, kas notiks rudenī.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 17:23
Janka. Pilnigi tev piekritu.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 17:26
Mndaaa,isskatas tochno "pakalja"
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 17:31
Ruslan! Kam pakalja?
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 17:35
Pastāstīšu fabulu. Secinājumus izdariet paši.
- KHR uzvar konkursā;
- Valmieras raidio apstrīd rezultātus Valmieras raj.tiesā;
- Tiesa apmierina Valmieras radio prasību;
- Jaunā padome neapstrīd tiesas lēmumu;
- Tas stājas spēkā;
- Padomei tas ir jāizpilda;
- Padome to izpilda tādā veidā, ka anulē pašas izdoto dokumentu;
- ESD rīkojas saskaņā ar padomes lēmumu;
- KHR ir interesantā situācijā.
Pirmās sērijas beigas.

Vairāk neko man neprasiet.

Paši tagad varat diskutēt kāds būs turpinājums. Pēc tam skatīsimies kurš būs bijis vietējais Nostradamus.
Uģis Polis @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 18:14
Bet Radio Valmiera taču tāpat dabūja frekvenci Jēkabpilī nākamajā konkursā. Tātad - kas šeit bojā nervus? Skonto Vidzeme? Gaidāms jauns konkurss, vai 94,1 tagad savāks Radio Valmiera? (uzvarēja konkursu šī gada sākumā). Pārāk daudz jautājumu un pārāk maz atbilžu. Bet nu anyway, ļoti, ļoti dīvaini un "netīri".

Tiku pie Jēkabpils pavasara reitingiem (vasaras gan vēl nē), un LR-2 tur līderis, seko vietējais Divu Krastu Radio un Radio-1 (abiem pa 15%), pavisam netālu ir Skonto (!!!) kurš nemaz normāli Jēkabpilī nav dzirdams (Cesvaines 99,8 šņākuļo), un tad jau seko LR-1, KHR un arī SFM un kaudze ar "citas radiostacijas".
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 18:31
Nu ta jau es domaju ka pie vainas ir Valmieras radio,tad sanak ka Skonto grib tikt Jekabpili. Nu tagad jabut atbildes gajienam un Super FM grupaj jaapstir shis tiesas lemums! Tagad bus gara tiesashanas.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 18:35
Nepatik man tas Radio Valmiera tur kaut kadi negodigi cilveki slepjas,ja bus liels skandals tad tas ne pie ka laba nenovedis.kapec tad uzreiz kluseja?kursh bus nakamais ko apstrides? Sanak ka viss tika uzpirkts Valmiera un ta talak.
Andris @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 18:40
Andris , ne kam !
TOPruslan @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 18:43
Kāds nezina kas notiks ar Super FM 90.3 raidītāju???
ricis @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 19:02
Valmiera ar Skonto iet pāri galvām. :( Interesanti vai vispār būs konkurss, vai Skonto/Valmiera to sev paņems kā tīkla stacijas?
Vovanich @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 19:11
Tīkls viņām ir Vidzemē, bet Jēkabpils nav Vidzemē. RValmiera jau konkursu vinnēja, tātad - lai arī Skonto dabūtu šeit frekvenci būtu jāvinnē vēl viens tāds. Un, es nezinu kāda tagad būs procedūra, bet, būtu jābūt atkārtotam konkursam? Ļoti gan iespējams, ka jau atkārtota konkursa laikā tiks "izspēlēta" cita frekvence un 94,1 vienkārši tiks atdots Radio Valmiera. Bet, tā kā šādas prakses Latvijā maz, nezinu kas tagad notiks. Teorētiski KHR jau šodien raida nelegāli un tuvākajās dienās jāslēdz ārā raidītājs?
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 19:29
Viens gan ir dīvaini. Kāpēc tad Skonto nepieteicās otrajam Jēkabpils konkursam, ja jau tik ļoti vajadzīga Jēkabpils? Tajā piedalījās valmierieši, bet ar RValmiera, nevis Skonto, tad vēl Autoziņas un SWH+.
Janka @ ceturtdien, 2012. gada 30. augustā 19:31
KHR drīzumā no NEPLP saņems nacionālo apraidi un Jēkabpils 94,1 automātiski atkal kļūs par Krievu Hītiem!
Egons @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 06:37
"Drīzumā"? NEPLP ja nemaldos pagarināja jautājuma izskatīšanas termiņu uz gadu vienā no pēdējām sēdēm.
Janka @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 11:05
Tapec jau ari pagarinaja la nedotu vinjiem nacionalo apraidi. Un 94,1FM nekljus automatiski par KHR frekvenci,jo gada laika vel daudz kas var mainities,nevajag steigties ar secinajumiem.
Andris @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 11:18
Tāpēc jau nevar Limbažos palaists super fm kokurenti nesnauž mans viedoklis.
ašais @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 12:24
Tikaj nevar saprast ko ar shadu ricibu Radio Valmiera gribeja panakt,ja bus jauns konkurss,garantijas nav ka to vinnes tieshi vinji,jo gribetaju bus daudz!
Andris @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 12:46
Nekur jau nav noteikts, ka jautājumu ārkārtas situācijā NEPLP nevarētu izskatīt ātrāk. Situācija ir komiska un nāks tikai par labu KHR, lai iegūtu nacionālo apraidi un jau pēc gada iesoļotu Daugavpilī.
Egons @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 13:16
Tiem no foruma, kam pašiem radio biznesā neesot patīk izteikt viedokļus par radio tirgu piedāvāju diskusiu tematu: kāpēc Valmieras radio, kam pēc jaunākajiem reitingiem ir 14 510 klausītāju ir nepieciešams tīkls? Ja pārdošanai, tad kurš gan to varētu pirk un kāpēc?
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 15:55
Lemberga oponents, bijušais prezidents, viņa partijas ambiciozie biedri - mazums kam nepietiek tikai ar "LA" un vAjag infopaketi...
Regīna @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 19:33
Egons! Kur tada parlieciba ka KHR var iesoljot pec gada Daugavpili?KHR vajadzeja atrak domat par nacionalo apraidi,kad vel veca padome bija. Es neticu ka Daugavpili KHR vispar kadzreiz bus ja nu vienigi tad kad Alise plus bankrotes. Un vel atrast brivu frekvenci busi neiespejami!
Andris @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 20:26
Variants ka radio Valmiera tiklu var nopirkt kads no Krievijas ir maz ticams,regions nav tas krieviskakais,ir iespejams ka MTG var nopirkt sho tiklu,un izveidot vel vienu staciju Power Hit Radio,jo tada plani vinjiem bija pasen!
Andris @ piektdien, 2012. gada 31. augustā 20:31
Par reitingiem - tie pierāda veco patiesību, ka visu izšķir formāts - ja tas nav pieprasīts mērķauditorijā - vārguļos kā Spini ar visu lielo piķi, ārpusētera aktivitātēm utt (atvainojos bijušajam kolēģim Rutulim). Ja tas ir pieprasīts - tad aizies jūriņā kā savulaik LR2 un tagad RetroFM, lai gan šim varbūt ir "jaunuma faktors" - paklausīsies un tad atpakaļ pie Skonto.
Naukšēnu diskors @ sestdien, 2012. gada 1. septembrī 14:26
Man nav ideju, kam tas tīkls būtu vajadzīgs. Atcerēsimies, ka tā nav visa Latvija, bet tikai Vidzeme (tiesa gan, pat ar Rīgas diezgan skaistu frekvencīti)
Janka @ sestdien, 2012. gada 1. septembrī 20:27
Valmieras tīkls ir vajadzīgs Radio Skonto grupai. Valmiera šo tīklu būvē no Eiropas līdzfinansējuma fondiem un aizņēmumu bankā.Starp citu dzudzas radio stacijas šogad ir veiksmīgi aizņēmušās finanses no bankām un kreditēšana iet pilnā sparā.Cerot nākotnē pārdoties.
TNS reitingi jaunajiem radio censoņiem neinteresē un uztver to kā kārtējo pasaku.
Egons @ sestdien, 2012. gada 1. septembrī 21:44
Bet Skonto jau pašiem ir savs tīkls Vidzemē, tiesa gan - ne tik plašs (dažas vietas iet nost), bet ko tad Skonto gribētu ar to iesākt? Palaist jaunu radiostaciju, vai?
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 10:46
Janka @ Šodien, 10:46
Bet Skonto jau pašiem ir savs tīkls Vidzemē, tiesa gan - ne tik plašs (dažas vietas iet nost), bet ko tad Skonto gribētu ar to iesākt? Palaist jaunu radiostaciju, vai?

Jā!
Egons @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 11:06
Kursh tad jauno staciju klausisies? Ja jau ta pilns vinju,un jebkuraj gaumei! Un kads tad formats varetu but?
Andris @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 12:50
Skonto-2 vai Skonto+ ar vēl mazāku playlisti un dziesmām, nu kurām "čista jūs nevarēsiet nedziedāt līdzi"... (joks) :D
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 13:40
Ir kadam zinams vai KHR joprojam skan Jekabpili?
Andris @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 13:48
94,1 joprojām skan.
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 14:06
Skonto+ formāts būs Eurodance:D
Gatis @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 14:50
Bija plānots Retro FM.
Just FM laicīgi nocēla un iegrūda krievijas naudu.
Egons @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 15:37
bet tad interesanta situācija. ja pieņemam, ka Skonto grib palaist pilnīgi jaunu staciju,tad šamējai ir jāskan arī Rīgā. visas pārējās grupas (SWH, Mix, EHR) stacijas ir pirmāmkārtām dzirdami galvaspilsētā, un tad tikai reģionos. nebūtu loģiski, ja jaunais rādio skanētu, teiksim, kādā mazpilsētā, bet Rīgā nekā nebūtu uztverams.
Gatis @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 17:12
Gati - Radio Valmierai ir taču arī Rīgas frekvence - 106,8
Janka @ svētdien, 2012. gada 2. septembrī 17:39
Pareizi, pavisam biju piemirsis.
Gatis @ pirmdien, 2012. gada 3. septembrī 11:42
Kungi,beidzat teret laiku un dalit naudas raidorganizacijas. Ne bus ne kadus evrodance. Visi paliks sava formnata ! Mūsū Valsti vajag saimnieku radiotirgam. Pagaidam nav ne viena organizacija,kas to viss sakartos. Bet driz man liekas tas bus.
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 4. septembrī 00:31
Es pieļauju, ka SWH Rock Rīgā klausās liela daļa krievu auditorijas, jo tur nav raidījumu, attiecigi nav svarīgi, kāda ir stacijas valoda. Tāpēc viņiem teorētiski izdevies savākt tipa lielāku auditoriju, nekā citām nišas stacijām tieši Rīgā.
Andža @ trešdien, 2012. gada 5. septembrī 08:11
nebūs eurodance :(( a es grib eurodance :))
marss @ svētdien, 2012. gada 9. septembrī 18:45
marss es ari ļoti gribu kout ko tadu... Bet demžel nevar to kompenset ar tirgu.
Tagad piedavaju paklausities TOPradio. Mums ļoti lielas izmaiņas uz Dance Muzikas puse :)
TOPruslan @ piektdien, 2012. gada 14. septembrī 01:06
Atkal izmainjas? Jus tak nesen mainijat jau? Kas tieshi mainisies?
Andris @ piektdien, 2012. gada 14. septembrī 09:55
Ruslan. Mi do Novova goda poradujemsja jesho prijatnimi novostjami ot tebja?budut takije?
Jura @ piektdien, 2012. gada 14. septembrī 09:59
Господа ! Моё затишье,это не повод думать что всё остановилось. Конечно новости будут только самые лучшие. Особенно если учесть факт приближающегося праздника TOPradio 20 лет :) Следите за информацией !!!
TOPruslan @ otrdien, 2012. gada 18. septembrī 21:47
LR4 3 JAUNI RAIDITAJI Aluksne,Dagda,Viesite, un kapec tad SWH maina frekvenci Cesvaine tas gan brinums!
Andris @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 00:05
Andri no kurienes tāda info?? Un kādas būs frekvences?

Kada tad bus ta jauna SWH frekvence?
ricis @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 11:08
107,9 (no šīs raidīja senāk LR-4 Cesvainē). Iespējams jaudu lielāku varēs padot? Kā SWH skan vispār Alūksnē utt. šobrīd? Jo 100,3 vispār neskan uz Jēkabpils pusi. Antenas noteikti pagrieztas uz otru pusi.

LR-4 Viesīte 91,1; Dagda 98,6; Alūksne 100,5
Janka @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 14:06
91,1 ir gan diezgan sviestaina frekvence Viesītei, jo 90,9 ļoti spēcīgs no Madonas nāk Super FM. Rezultātā Madonas reģionā (kurā Viesītes raidītāji ir dzirdami ļoti labi) būs kiš miš un tie, kuri gribēs LR-4, to nedzirdēs. Bet pēdējā laikā ESD tādas frekvences arī dod ārā. Laikam jau nekā labāka vairs nav atlicis.
Janka @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 14:12
Janka, SWH skan vidēji Alūksnē ( Tas gan testēts uz lētā pa piečuku radioaparāta)

Kautkur ir info par Alūksnes LR-4 raidītāju?

Kaut varētu arī Mazsalacā uztvert Aluksnēs LR-4 jo LR-1 un LR-2 var dzirdēt ar āra antenu.

SWH no Cesvaines arī ķer Mazsalacā ar nelielu šņākoņu.
ricis @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 14:59
Janka. Es par sho frekvenci Viesite, ka ta ir briva zinaju jau gadus 5 atpakal,kaut kur interneta bija info par brivam frekvencem Latvija,tagad tadu es vairs nevaru atrast,nakoshais brinums bus Kraslava frekvence 90,7 FM,Ka tur vares raidit ja Daugavpils 90,6FM LR3 tur ari labi uztverams.
Andris @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 16:28
Nakotne LR 4 Cesvaine raidis SWH tagadeja frekvence.
Andris @ piektdien, 2012. gada 28. septembrī 16:31
Lapa: 1 2 3
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums