Facebook

Twitter

Draugiem



 
Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Ukrainas radio
Radio reitingi
Online TV
Webkameras
Forums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


::Diskusijas

EHR nedaudz maina formātu?
 
EHR sākuši spēlēt LV gabalus? (paklausās paši), Musiqq ar Miljonāru jau dzirdēju.
Līdz ar to EHR kļūtu par "90to Super FM formātu" ar LV+EN, bet Super FM par pilnīgu Skonto 2?
Janka @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 14:43
Iespējams kāda kļūda ēterā, jo it kā atkal skan ārzemnieki.
Janka @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 14:55
gan jau ka piektdienas vakars kādam sācies agri un sajauciens kkāds noticis :D
marss @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 15:05
Nope, LieneCandy un Lejasmeijers ar DJ Sirdi atkal skanēja. EHR playliste mājaslapā gan nestrādā.
Janka @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 15:17
Apstiprinu, dzirdēju mūsu Gacho ar "Kas tu esi".
Gaidam kādu Uģa komentāru šajā sakarā.
aivis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 17:23
EHR papildina un uzlabo formātu ar konkurētspējīgiem LV hitiem. Mēs nupat viecām savu padomdevēju aptauju un 70% uzskata, ka EHR ir jāspēlē LV hiti,ja dziesmu testos tie uzrāda rezultātus, kas dod vietu pleilistē. + ir daži lielie LV hiti no nesenas pagātnes. EHR turpmāk atspoguļos savu klausītāju viedokli par Eiropas un LV hitiem kopumā. Ja būs kāda LV dziesma/-as ko cilvēki grib dzirdēt - tās skanēs. Nebūs - mākslīgi EHR neko nevirzīs. Uz nākamo nedēļu vietu EHR playlistē ir varējušas izkarot 13 dziesmas.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 18:55
Uģi, tādā gadījumā, kas notiek/notiks ar Super FM? Tā vairs nebūs, citēju:
"Taču varu nomierināt klausītājus, jo latviešu hitu rotācija joprojām būs galvenā. Viena no dziļajām misijām joprojām ir veicināt latviešu populārās mūzikas attīstību." (P.Grīva, decembrī). Pagājuši 2 mēneši. Viss mainījies. LV mūzika ir aptuveni 25-30% un, ja EHR pārņem jaunāko LV hītu spēlēšanu, Super FM šo funkciju vairs neveiks (t.i. jauno dziesmu testi utt.?
Janka @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 19:05
negrinu neko sliktu teikts, par latviešu mūziku, bet labprātāk iekš Super FM klausītos vecos, labos ārzemju hitus.
aivis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 19:32
ghe ghe kas ta nu ? 104.3 spēlē latviešus ??? man likās es pensiju ātrāk saņemšu nekā tas notiks :D 104.3 -tikai ārzemnieki jau kopš 90to gadu sākuma :) pasaules gals tuvojas štoļi ?
marss @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 19:46
Marss, škiet, ka Tu neesi klausījies 104,3 90.gadu sākumā, kad tur skanēja ne tikai latviešu bet arī krievu dziesmas daudzas no kurām SFM Latvijā padarīja par megahitiem.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 19:49
hmm ... būs piemirsies acīm redzot
marss @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 19:53
Janka, SFM nekas nemainīsies. Jā EHR piedāvā LV mūziķiem konkurēt ar reāliem hitiem. Rezultātā tur būs tikai dažas LV dziesmas, savukārt SFM tās skanēs kā līdz šim - arī tās, kas objektīvi ir vājākas par tur skanošajām ārzemju dziesmām.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 19:56
Marss, SFM 3 gadus bija GADA BALVA latviešu dziesmām. Prāta Vētra kļuva slavena tieši pateicoties tam, ka SFM padarīja nevienam nezināmu dziesmu LIDMAŠINAS par tāda līmeņa hitu kāds Latvijā kopš tā laika nav bijis. 100 Debija, Pamatinstinkts, Pienvedēja piedzīvojumi , Mikseri, Inese-"Es meitene man blondi mati" u.c. LV tā laika grupas un izpildītaji pacēlās pateicoties pirmkārt SFM. Maļčišņik, Ivanuški International, Dj Groove - vispirms par zvaigznēm kļuva Latvijā un tikai vēlāk Krievijā. SFM ēterā gadiem bija raidījums kurā skanēja tikai LV dziesmas. Mēs tās pārstājām spēlēt, kad pārgājām uz nosaukumu EHR.
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 20:24
Uģi, uzjautāšu, kādēļ tagad tas pats Super FM vairs nespēlē ne 100 Debiju, ne Pamatinstinktu, ne citas tā laika deju grupas?
Gatis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 20:35
Uģi - tātad nosaukums būs jāmaina atkal?
Pievienojos Gata jautājumam - pat Ballītē bieži vien nedzird (nu 100.debiju varbūt), Latviešu Radio laikos gan ik pa laikam ko tādu varēja dzirdēt.
Janka @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 20:38
Tāpēc, ka nespēlējam tās dizesmas , kas šodien vairs "nevelk".
Uģis Polis @ piektdien, 2012. gada 10. februārī 20:44
Ugi, ludzu pasaki kad bus Mikrofona aptauja.
ricis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 18:35
rici - nezinu.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 19:30
Sveiki! Es vēlētos uzzināt, kur ir Jūsu solītais video materiāls, lai gan jau ēterā skan latviešu mūzika, kas būtiski bojā EHR. Jums gadījumā nevajadzēja , iepazīstināt klasītājus, par šīm izmaiņām un ar atpaujas rezultātiem? Kas ar Jums notiek? EHR es esmu ar Jums uzzaudzis, un tagad Jūs šitā . Nesmuki Kāpec jūs pārvejdojāt EHR par tādu staciju, kāda patīk Jums , nevis klausītājiem. Laikam tas, ka Jūsu klausītāju par šīm izmaiņām protestē, Jūs jau protams, neinteresē, jo tā izskatās , ka klausītāji vairs nav Jūsu prioritāte. Es tiešām esmu ļoti, ļoti dusmīgs uz EHR. Un ne tikai es, bet pats galvenais, ļoti liels Jūsu klausītāju pulks, ne jau tie kuri EHR tur paklausās tikai pa retam, vai jo tur skan laba mūzika, es runāju par tiem, kas regulāri un aktīvi balso EHR Top 40, Top 5/9, par tiem , kuri aktīvi seko līdzi EHR jaunumiem , par tiem, kuri aktīvi piedalāsm EHR veidotajos pasākumos, par tiem, kuriem tiešām rūp EHR, bet Jūs mums to atņemat, tikai tāpēc, ka Jūsu aptaujā par LV mūziku bija vairākums, lai gan par to es ļoti šaubos. :(

*EHR klausītāju vārdā mēs pieprasam veco EHR programmu, un EHR Top 40 vadītāju, Robertu Lejasmeijeru.
*Ar cieņu, Jūsu bijušais aktīvajs klausītās Elgars Ratnieks.
Elgars @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 20:46
Labvakar, Elgar! Paldies, ka dalies ar viedokli. Galvenais iemesls kāpēc EHR ir populārs slēpjas tieši tajā apstāklī, ka mēs vairāk nekā jebkura cita stacija uzklausām savu klausītāju vairākuma viedokli. Tas var nesakrist ar Tavējo, taču tas nedod Tev tiesības apšaubīt to, ka viņiem ir tāds viedoklis attiecībā uz latviešu dziesmām un pārmest mums, ka mēs ņemam šo viedokli vērā. Tev un Taviem domubiedriem neviens neliedz reģistrēties EHR padomdevējos un tādējādi ietekmēt EHR programmu. EHR Tu klausies bez maksas, tāpēc vārds "pieprasām" ir nevietā. Ja Tu ar saviem domubiedriem nodibinātu fondu, kas uzņemtos finansēt , piemēram, TOP 40, tad gan Tu varētu teikt "pieprasām." Taču kāmer tas nenotiek, samierinies vien ar tādu EHR kādu mēs spējam veidot saviem spēkiem.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 21:15
Lūk video ko Tu gaidīji.
http://youtu.be/MEMOxsErE2o
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 21:21
Vilšanās...vienīgais vārds,ko tagad varu pateikt...
Vilis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 21:39
Kas tad tagad vada Top 40? Kreilis? (nu vismaz līdz kādam '06 vadīja viņš, tad nomainīja Roberts) Dziesmas vispār vairs neviens nepiesaka? Interesants video Uģi, paldies. Tas prime-time gan ļoti dīvains, liela daļa mērķauditorijas tajā laikā ir (vismaz būtu jābūt) skolā.

Es nezinu, laikam jau esmu vecs, bet man patika pats pirmais EHR ('02) formāts, kad bija zināms, ka katru dienu plkst.14 bija kaut kāds viedokļu raidījums, 15 - 17 Euro tops (ar lielisko Gouryella džinglā - šis bija mans iecienītākais raidījums), 17 Top 5, tad jaunumi, 18 skanēja jau kāds tops (un mans iecienītākais European Top Dancetraxxx sestdienās, izskatās, ka tāda ēterā nav vispār vairs), pēc tam hītu remixi astoņos un deviņos Alternative nation, pēc tam sekoja jau ikvakara Top 10. Un svētdienu rītos pirms Airplay topa bija vēl kaut kāda amerikāņa čaļa šovi par World music un Defekts svētdienu vakaros ar AG & Raiti. Man vienīgajam liekas, ka radio (vispār, radio kā tāds, nevis tieši EHR) paliek arvien nedzīvāks un nedzīvāks?
Janka @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 21:41
Bet kādēļ Jūs vispār prasījāt klausītājiem šādu jautājumu? EHR tomēr ir [bija] vienīgā stacija, kura spēlēja TIKAI Eiropā pirktāko mūziku. Kāpēc kaut kas jāmaina? Varbūt aptauju par EHR izmaiņām, vai klausītājus tās apmierina vai nē.
Elgars @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 21:41
Janka, jā taisnība. Agrāk lielajas ASV pilsētās bija teiksim 40 stacijas un 40 to īpašnieki. Tagad ir 40 stacijas un teiksim 8 īpašnieki. Līdz ar to viena komanda apkalpo vairākas stacijas, skaidrs, ka tās kļūst vienādākas, samazinās konkurence. ASV tas sākās jau kādā 95.gadā nu ir arī Eiropā. Bet ir jāsaprot, ka ar Interneta attīstību, radio arvien mazāk spēlē lomu kā informācijas vai izklaides avots un arvien vairāk pārvēršas par muzikālu fonu. SFM grupas staciju uzdevums ir būt par labāko muzikālo fonu notekta vecuma cilvēku vidū. Neviena no tām stacijām, kas nodarbojas ar "mākslu" šodien vairs nespēj piesaistīt pietiekoši daudz klausītāju, jo Internetā "mākslas"ir vairāk, bet ikdienā cilvēkiem vajag vienkārši muzikālu fonu. Tā nu tās ir. Un lamāt EHR vai kādu citu par to ir muļķīgi.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 21:54
Elgar, bet kā tad mēs uzzinātu klausītāju viedokli, ja nepajautātu? Klausītāji regulāri mums iesaka dažādas idejas kā padarīt programmu labāku. Viens saka - aizvāciet Dance traxx topu, cits saka - spēlējiet latviešus, cits - man nepatīk ka dziesmas piesaka utt. Un mēs regulāri veicam klausītāju aptaujas par ieteikumiem, kas ir to vērts - par latviešu dziesmām, piemēram.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 22:05
Nu sakarā ar Dance Traxxx topu, laikam jau vienkārši nav vairs labas (un komerciālas, līdz ar to EHR standartiem atbilstošas) deju mūzikas, tikai Guetta un tamlīdzīgi "gabali" kuri rotē visos iespējamajos topos jau šobrīd. Tālajos divtūkstošajos bija atkal pavisam savādāk, kad tādi mākslinieki kā Danzel, Armand Van Helden, Spankoxx, Eric Prydz utt. skanēja tieši Dancetraxxx topā. Un šos māksliniekus noteikti tad es nebūtu arī iepazinis, ja šādas pārraides EHR ēterā nebūtu bijis. Toreiz neta jau nebija.
Janka @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 22:12
Bet tomēr EHR vajadzēja būt stingram mugurkaulam, un pieturēties pie sava formāta, kas ir tik ļoti unikāls. LR2 jau arī nevarētu sākt spēlēt tur Britniju vai Gagu, tikai tāpēc, ka kādam sagribētos, ja Jums kāds piedāvātu EHR darbību pārtraukt, Jūs arī taisītu aptauju.? jau no 2002. gada 1. novembra EHR pieturējās pie šāda formāta, bet tagad visu izmainīja, jo redziet, kādam sagribējās. Kur jums ir bijusi kāda anketa par maniem ieteikumiem piem. EHR Top 40 arhīvu? Protams, LV mūzika pašus arī ieinteresēja. Vēl tikai viens jautājums no šī uzbāzīgā cilvēka puses. Vai LV dziesmām būs arī iespēja iekļūt EHR Top 40? Šo topu klausos, un galvenais arī pierakstu jau gandrīz 4 gadus. Vai tiešām Jūs man atņemsiet to prieku klausīties arī Top 40? Cik patīkami un labi kādreiz bija paklausīties EHR, kurš bija pārpildīts ar visādiem labumiem. Gadījumā tas Patriks nav tas pats , kas pa burbuli nolaida pats savu Mikrafona aptauju, un nu ir klāt lai piebeigtu EHR? Piedodiet, EHR esmu tiešām šoreiz skarbs, esmu dziļā depresijā, EHR tiešām bija man pat kā draugs. Es tiešām ļoti atvainojos, ka uzvedos , izrunājos par kādu tā. Bet esmu ļoti,ļoti sašutis. Lūdzu neielieciet vismaz tos latviešus EHR Top 40. Šis tops man tiešām nozīmē VISU. ..

_Ar cieņu, Elgars R. :(
Elgars @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 23:04
Elgars kā man tevi žēl ;) tā sacepties par EHR, ko daudzi pat neuzskata par klausāmu staciju ;)
Topus ar interesi klausīties beidzu pirms gadiem pāris,jo visu un precīzi jau piedāvā guglis ;)
marss @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 23:14
Piekritu Elgaram! EHR bija ari mans draugs vairaku gadu garumaa,un shii brizha EHR riciba ir vienkarsi nesaprotama!
Vilis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 23:19
Elgar, es Tevi saprotu un ļoti augstu vērtēju Tavu uzticību EHR. Taču arī Tev ir jāsaprot, ka ir 2012. nevis 2002.gads. EHR top 40 ir klausītāju aptauja un ja viņi šobrīd vēlas, lai tajā kā līdzīgs ar līdzīgu konkurētu arī labākās latviešu dziesmas - tad tā arī notiks. Ja latviešu dziesmas nevarēs tur ielauzties - mākslīgi neviens tās tur nebīdīs. Ja tādā veidā EHR spēs sekmēt LV dziesmu līmeņa celšanu, es uzskatu, ka tad no EHR būs lielāka jēga nekā tagad.
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 23:26
marss.. nav tā ka tās LV stacijas ko Tu klausies par neklausāmām atzīst vēl vairāk cilvēku? ( ja vien Tu neklausies LR2, Skonto ).
Uģis Polis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 23:28
Hmm peksni gribam celt LV dziesmu liimeni...kpc tieshi tgd un tik peekshni?
vilis @ sestdien, 2012. gada 11. februārī 23:40
Tirgus noliks visu savās vietās un pagaidīsim TNS reitingus.
Egons @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 08:33
ne viens ne otrs nav manā favorītu listē ;)
un tomēr par ko tauta sacepusies nav skaidrs, kad SFM mainīja uz EHR, tad jau vajadzēja arī rīkot protestus ...
Galu galā ar laiku mainās viss :) arī gaumes ;)
marss @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 09:00
Protests varētu būt reitingu kritums.
Egons @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 09:34
lasot šo visu, man jāpiekrīt Jankam, arī man patika pats pirmais EHR formāts, bet arī es, laikam, palieku vecs:D
Tak ja jums nepatīk EHR, klausieties konkurentu Spin FM, viņi tak sevi reklamē kā jauniešu radiostaciju, kur problēma:)
misters @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 12:42
mister - bet Spins jau arī spēlē latviešu mūziku! :D
Kādi reitingi Spinam varētu būt? Būs zem 101, vai virs? Kādi reitingi būs Super FM, kas notiks ar pašu 101? Ar nepacietību gaidu TNS pavasara reitingus, lai dabūtu atbildes uz šiem jaut.
Janka @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 13:41
minēšu, Spins būs virs 101...sevišķi, ja pēdējam zudusi zemgales apraide, kamēr spinam zemgalē skan pat stereo.
Kapitāls, ja nedabūs atpakaļ zemgales reģionu, sagaida 101 liktenis.
P.s. bļāviens, kuru staciju slēdz, visur tā latviešu mūzika priekšā:DDDD
misters @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 14:03
EHR pat nesagaidīja savu 10 gadu jubileju bez LV mūzikas. :( Nu atkal viss ir dimbā
H @ svētdien, 2012. gada 12. februārī 14:16
Lapa: 1 2
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu
 

 

 
Copyright © 2002-2024 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Forums