Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

Trikolor TV

Tas kādu dekoderi iegādāties ir katra paša ziņā, es piemēram izvēlējos vislētāko Openbox X5, skatos visus viasat, NTV+, NTV+ HD, Trikolor, SKY HD, un praktiski visus citus pieejamos kanālus uz jebkura satelīta!

Dekoderi atšķiras ar ātrumu, funkcijām, kvalitāti, un lietošanas ērtumu!

http://www.prosat.lv
www.prosat.lv @ ceturtdien, 2013. gada 18. aprīlī 13:55
UniCredit Finance uznemumi
777 # Romas dzelzcela stacija Road, italy
Tel: +393512646127
Laba diena visiem izlasot musu post online es sanemšanu no
e-pasts. Paldies, lai atbildetu uz manu reklamu. Vispirms laujiet man iepazistinat sevi
uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attieciba uz e-pastu, mes esam gatavi
piedavat aizdevumus sabiedribas locekliem par 2% gada, bez jebkadam parbaudem
un kreditu melnaja saraksta. Mes pieškirt kreditu, kas ir robežas £ 5,000.00 lidz
£ 40,000,000.00 no Apvienotas Karalistes. Mes piedavajam bezmaksas aizdevumus, jo es
bijas Dieva, un aizdevejs nevar pienemt chances.only intereset personai butu
contanct mums uz musu privety e-pastu: (edwardkennethcredit@gmail.com)
Mes dodam aizdevumus privatpersonam, uznemumiem un sadarboties neatkarigi
no vinu gimenes stavokla, dzimuma, religijas, un vieta, bet ir jabut juridiskai
nozime atmaksat aizdevumu noteiktaja laika, un stingri, lai butu
cienigs uzticibas ..
Paldies par sapratni..
Sveicieni No Mr.Kenneth E
banco @ ceturtdien, 2016. gada 25. februārī 22:25
Laba diena visiem izlasot musu post online es sanemšanu no
e-pasts. Paldies, lai atbildetu uz manu reklamu. Vispirms laujiet man iepazistinat sevi
uz jums esmu Mr.Mr.Kenneth E Credit Company. Attieciba uz e-pastu, mes esam gatavi
piedavat aizdevumus sabiedribas locekliem par 2% gada, bez jebkadam parbaudem
un kreditu melnaja saraksta. Mes pieškirt kreditu, kas ir robežas £ 5,000.00 lidz
£ 40,000,000.00 no Apvienotas Karalistes. Mes piedavajam bezmaksas aizdevumus, jo es
bijas Dieva, un aizdevejs nevar pienemt chances.only intereset personai butu
contanct mums uz musu privety e-pastu: (edwardkennethcredit@gmail.com)
banco @ ceturtdien, 2016. gada 25. februārī 22:26
Sveiki, es esmu Nelly kundze Precious, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīvību, alternatīvus aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir noraidīts ar bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? Tas izskatās ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs aizdevuma naudu, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, ieguldīt savu biznesa likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēja finansiālā atbalsta, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu. Tāpēc sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (nellyperious@gmail.com)
nelly @ ceturtdien, 2016. gada 11. augustā 22:49
Lapa: 1 2 3 4
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums