Facebook

Twitter

Draugiem

Sākums
Rīgas radio
Interneta radio
Vislatvijas radio
Reģionālais radio
Baltijas radio
Krievijas radio
Pasaules radio
Radio reitingi
Radio ziņas
Online TV
Webkameras
Interneta veikali
Saites
Forums
Twitter

::Diskusijas

latvijas.valsts.radio.

man-prat-sakuma-saemai-bija-pienemts-pareizais-lemums-dalei-apturet-latvijas-radio-darbu.aradio4-es-uzskatu-vajadzetu-pilniba-likvidet-tapec-ka-tur-vispar-skan-muzaika-gan-driz-ka-no-miskastes-un-zinas-tapat-katru-pusstundu-vai-vairak-no-tas-var-pilniba-palikt-trakam.Ari-latvijas-radio2-man-skiet-vajadzetu-apturet-vismas-daleji-un-nomainit-ari-devizi-piemeram-radio2-ir-ielu-muzikantu-radio-jo-tada-muzika-tur-skan-gandriz-visu-laiku.Jaunais-latviesu-radio-kanals-tas-patiesam-ir-super-ta-novelu-ari-turpinat.Labi-ka-mes-varam-jus-dzirdet-interneta-tapec-visa-liepaja-kam-ir-interneta-pieslegums-bauda-to-kanalu-nepartraukti.Gaidisim-jus-liepaja-ari-fm-diapazona-jo-ne-visi-liepaja-ir-tik-bagati-un-ne-katram-ir-interneta-pieslegims-.
indulis @ piektdien, 2009. gada 9. janvārī 15:41
kāda tev vēl Liepāja?pat līdz bauskai knapi velk(66km),tāda šņākoņa,ka labāk klausīties caur internetu.
misters @ svētdien, 2009. gada 11. janvārī 15:49
žēl ka valmierā nav šis rādio:(
dzeks @ svētdien, 2009. gada 11. janvārī 18:24
No 2009. gada marta Latviešu radio arī skanēšot Liepājā, 95,2 FM frekvencē.
taalais @ svētdien, 2009. gada 11. janvārī 23:34
indulis tev seksīgs rakstīšanas stils :)) ar - :D
bet pa tēmu - to narkomānu radio (nabu)
var taisīt ciet bez probzām, tāpat LR4 man šķiet diezgan bezjēdzīgs pasākums ...
latviešu radio galvenais mīnuss ir dīdžeju trūkums (vienīgais dīdžejs - vinamps). Kaut kā tā
marss @ sestdien, 2009. gada 24. janvārī 13:10
Lapa: 1
Pievieno savu komentāru
Vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Ievadi tekstu

Copyright © 2002-2021 eradio.lv | All rights reserved | eradio[at]eradio.lv | Palīdzība | Reklāma | Forums